PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 105.3 m² |
| Powierzchnia netto: | 142.4 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 11.3 m x 21.2 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
282 187 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 182.6 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 91.9 m² |
| KUBATURA | 647.6 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9.6 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 159 m² |
| EP | 66.53 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.2000 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 7.3 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 13.2 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | lekki strop panelowy Smart firmy Konbet |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo deskowanie oraz okładzina klinkierowa |
| KONSTRUKCJA STROPU | lekki strop panelowy Smart firmy KONBET |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 282 187 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 68 894 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 192 943 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 344 902 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 475 130 zł |
106 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
106 m2
4
2
1
104.7 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
104.7 m2
4
2
1