account_circle
Moje konto
expand_more
expand_less
shopping_cart
0
Koszyk
Brak produktów
Projekt domu Staś (1487)
| Powierzchnia użytkowa: | 99.1 m² |
| Powierzchnia netto: | 125.8 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 18.4 m x 16.9 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
249 292 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 190 zł
4 190 zł
Pompa ciepła za dopłatą 500 PLN.
Odbicie lustrzane:
Projekt dostępny od ręki
Masz pytania?
Zadzwoń
Układ parteru z wyjątkowo dużym (32m2!) pokojem dziennym i z dużą kuchnią to wyjątkowe rozwiązanie dla domu o powierzchni użytkowej poniżej 100m2. Projekt domu Staś ma taką właśnie rozległą przestrzeń życia rodzinnego. Przy otwartym holu, z szafą zabudowaną pod schodami, zlokalizowano jeszcze sporą kotłownię i łazienkę. Można je, w razie potrzeby, łatwo połączyć w jedno przestronne pomieszczenie gospodarczo-sanitarne. Nieskomplikowany, ekonomiczny układ konstrukcyjny parteru przekłada się na logiczny, wygodny rozkład poddasza z trzema sypialniami i piękną łazienką.
Projekt domu Staś to jedyna propozycja z tego zakresu wielkości domów bez garażu, w której kwadratowy plan przekryto dwuspadowym dachem z kalenicą równoległą do drogi dojazdowej. Proporcje rzutu decydują o tym, że przeznaczona być może na wąską działkę. Koncepcję wyróżnia ponadto zabudowany, klasyczny fronton z przedsionkiem wypchniętym z elewacji wejściowej. Poza tym detalem, architektura budynku jest prosta, a elewacje skomponowane symetrycznie, co podkreśla zwarty kształt sylwetki.
Projekt domu Staś to jedyna propozycja z tego zakresu wielkości domów bez garażu, w której kwadratowy plan przekryto dwuspadowym dachem z kalenicą równoległą do drogi dojazdowej. Proporcje rzutu decydują o tym, że przeznaczona być może na wąską działkę. Koncepcję wyróżnia ponadto zabudowany, klasyczny fronton z przedsionkiem wypchniętym z elewacji wejściowej. Poza tym detalem, architektura budynku jest prosta, a elewacje skomponowane symetrycznie, co podkreśla zwarty kształt sylwetki.
Rzuty
Rzut: parter
Rzut: poddasze
Film
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 183.2 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 85.2 m² |
| KUBATURA | 496.8 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.3 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 152 m² |
| EP | 66.34 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1700 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 8.9 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10.4 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo płytki elewacyjne |
Szacunkowy koszt budowy
Koszt aktualny na: II kwartał 2022
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 249 292 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 60 863 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 170 451 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 304 696 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 419 743 zł |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Staś (wer.tech.2)
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
101.2 m2
4
2
0
4 390 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Staś Alter
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
103.8 m2
4
2
0
4 390 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Staś Retro
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
109.9 m2
4
2
0
4 390 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Staś Lux
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
114.7 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
Podobne projekty
Projekt domu Gawra
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą .
94.5 m2
4
2
0
4 890 zł z VAT
94.5 m2
4
2
0
Projekt domu Kos
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
101.2 m2
4
2
0
4 190 zł z VAT
101.2 m2
4
2
0
Projekt domu Malutek
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą .
97 m2
4
2
0
4 490 zł z VAT
97 m2
4
2
0
Projekt domu Prymulka
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
102.2 m2
4
2
0
3 790 zł z VAT
102.2 m2
4
2
0
Projekt domu Drobina-2
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
96.3 m2
4
2
0
4 190 zł z VAT
96.3 m2
4
2
0
Projekt domu Kropka
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
98.5 m2
4
2
0
4 190 zł z VAT
98.5 m2
4
2
0
Projekt domu Calineczka Rex
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
99.2 m2
4
3
0
4 390 zł z VAT
99.2 m2
4
3
0
Projekt domu Staś Alter
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
103.8 m2
4
2
0
4 390 zł z VAT
103.8 m2
4
2
0
Projekt domu Grześ
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
102.4 m2
4
2
0
4 190 zł z VAT
102.4 m2
4
2
0







