account_circle
Moje konto
expand_more
expand_less
shopping_cart
0
Koszyk
Brak produktów
Projekt domu Czaruś (1493)
| Powierzchnia użytkowa: | 102 m² |
| Powierzchnia netto: | 158.2 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 20.6 m x 17 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 45.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
313 497 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 490 zł
4 490 zł
Pompa ciepła za dopłatą 500 PLN.
Odbicie lustrzane:
Projekt dostępny od ręki
Masz pytania?
Zadzwoń
Inwestorzy, mający w planach budowę domu o powierzchni ok. 100m2, są w uprzywilejowanej sytuacji. Projekty domów z użytkowym poddaszem o tej wielkości prezentują liczne i zróżnicowane rozwiązania. Projekt domu Czaruś ma, wśród nich, najprostszą sylwetkę z dobudowanym garażem i z dodatkową przestrzenią mieszkalną na jego poddaszu. Przy dwuspadowym, nieskomplikowanym dachu bez lukarn i przy braku balkonów, taki układ gwarantuje ekonomiczną budowę i energooszczędne użytkowanie mieszkania.
Układ funkcjonalny Czarusia nie odbiega od innych propozycji - składa się z jednoprzestrzennego pokoju dziennego z kuchnią, z łazienką i kotłownią na parterze oraz z czteropokojowej strefy prywatnej na poddaszu. Na uwagę zasługuje za to propozycja usytuowania kominka, który zręcznie oddziela otwarty salon od holu i przejścia do kotłowni. Znajdując się na środku rzutu kominek daje przy tym możliwość prostej dystrybucji ciepłego powietrza i wykorzystania go na poddaszu.
Osoby, które wybiorą projekt domu Czaruś uczynią to zapewne także z uwagi na rozmiary kotłowni. Dają one swobodę w wyborze sposobu ogrzewania domu lub/i umożliwiają urządzenie pralni.
Układ funkcjonalny Czarusia nie odbiega od innych propozycji - składa się z jednoprzestrzennego pokoju dziennego z kuchnią, z łazienką i kotłownią na parterze oraz z czteropokojowej strefy prywatnej na poddaszu. Na uwagę zasługuje za to propozycja usytuowania kominka, który zręcznie oddziela otwarty salon od holu i przejścia do kotłowni. Znajdując się na środku rzutu kominek daje przy tym możliwość prostej dystrybucji ciepłego powietrza i wykorzystania go na poddaszu.
Osoby, które wybiorą projekt domu Czaruś uczynią to zapewne także z uwagi na rozmiary kotłowni. Dają one swobodę w wyborze sposobu ogrzewania domu lub/i umożliwiają urządzenie pralni.
Rzuty
Rzut: parter
Rzut: poddasze
Film
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 210.2 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 105.1 m² |
| KUBATURA | 606.6 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.15 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 185 m² |
| EP | 65.3 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.2100 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 12.6 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | lekki strop panelowy Smart firmy Konbet |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| KOCIOŁ | Kostrzewa |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z PALIWEM STAŁYM | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo deskowanie |
| KONSTRUKCJA STROPU | lekki strop panelowy Smart firmy KONBET |
Szacunkowy koszt budowy
Koszt aktualny na: II kwartał 2022
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 313 497 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 76 538 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 214 351 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 383 171 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 527 848 zł |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Czaruś...
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
102.5 m2
5
2
1
4 090 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Czaruś Duolit
Projekt domu dwulokalowego, z poddaszem, z dachem dwuspadowym.
197 m2
10
4
2
7 633 zł z VAT
Podobne projekty
Projekt domu Chaber
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą .
104.3 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
104.3 m2
5
2
1
Projekt domu Krab Z Piwnicą
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą .
97.9 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
97.9 m2
5
2
1
Projekt domu Majka Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem.
99.3 m2
5
2
1
4 090 zł z VAT
99.3 m2
5
2
1
Projekt domu Czaruś Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem.
97.7 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
97.7 m2
5
2
1
Projekt domu Fiona
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
103.9 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
103.9 m2
5
2
1
Projekt domu Majka Solis
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
101.5 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
101.5 m2
5
2
1
Projekt domu Mlecz Alfa
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
106.7 m2
5
2
1
3 690 zł z VAT
106.7 m2
5
2
1
Projekt domu Krab Neo
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
104.3 m2
5
2
1
3 890 zł z VAT
104.3 m2
5
2
1
Projekt domu Zofia Prima
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
105.6 m2
5
3
1
4 390 zł z VAT
105.6 m2
5
3
1
Projekt domu Smyk Alfa
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
102.4 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
102.4 m2
5
2
1
Projekt domu Ewa Neo
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
100.8 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
100.8 m2
5
2
1
Projekt domu Tarot Sto
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
105.1 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
105.1 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek Neo
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
101.6 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
101.6 m2
5
2
1
Projekt domu Wodnik Mały
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
101.1 m2
5
2
1
4 290 zł z VAT
101.1 m2
5
2
1
Projekt domu Mały Dworek
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem czterospadowym i garażem.
102.3 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
102.3 m2
5
2
1
Projekt domu Amelia 100
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
103.2 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
103.2 m2
5
2
1
Projekt domu Atos
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
106.3 m2
5
2
1
3 690 zł z VAT
106.3 m2
5
2
1
Projekt domu Nadar Bobo
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
98.2 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
98.2 m2
5
2
1
Projekt domu Lila 2 Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem.
102.8 m2
5
2
1
4 390 zł z VAT
102.8 m2
5
2
1
Projekt domu Dino Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem.
106.7 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
106.7 m2
5
2
1
Projekt domu Mateo Alfa
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
101.7 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
101.7 m2
5
2
1
Projekt domu Liana
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
99.8 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
99.8 m2
5
2
1
Projekt domu Dingo
Nowoczesny projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym.
106.4 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
106.4 m2
5
2
1
Projekt domu Sambor As
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
101.3 m2
5
2
1
3 690 zł z VAT
101.3 m2
5
2
1
Projekt domu Sambor As Sol
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
101.3 m2
5
5
1
3 690 zł z VAT
101.3 m2
5
5
1
Projekt domu Skarbek Neo Sol
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
106.8 m2
5
3
1
4 690 zł z VAT
106.8 m2
5
3
1
Projekt domu Dingo Beta
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
106.8 m2
5
2
1
3 690 zł z VAT
106.8 m2
5
2
1
Projekt domu Dingo Oze
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
106.9 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
106.9 m2
5
2
1
Projekt domu Mateo Alfa OZE
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
102.6 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
102.6 m2
5
2
1
Projekt domu Sambor As Oze
Nowoczesny projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym.
100.9 m2
5
2
1
3 690 zł z VAT
100.9 m2
5
2
1
Projekt domu Dino Alter
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
105.9 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
105.9 m2
5
2
1
Projekt domu Felicja Sto Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem, z piwnicą .
99.6 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
99.6 m2
5
2
1
Projekt domu Ara 128
Projekt w stylu nowoczesnej stodoły małego domu z poddaszem.
99.5 m2
5
2
1
4 190 zł z VAT
99.5 m2
5
2
1







