strona-glowna
Projekt domu Majka Grota
83.2 m2
4
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 111.2 m² |
| Powierzchnia netto: | 158.5 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 20.8 m x 17.6 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
314 092 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 213.7 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 103.4 m² |
| KUBATURA | 674.6 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.7 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 192 m² |
| EP | 47.68 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1700 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1500 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 12.9 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9.6 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| MOŻLIWOŚĆ ADAPTACJI DO PALIWA STAŁEGO | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo płyty elewacyjne |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 314 092 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 76 683 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 214 757 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 383 897 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 528 849 zł |
83.2 m2
4
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
89 m2
4
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
90.3 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
100.2 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
101.4 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
101.5 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
107.1 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
111.2 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
115.8 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
125.2 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
129.3 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
134.9 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
146.9 m2
6
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
198.5 m2
10
4
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7 283 zł
112.5 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
112.5 m2
5
2
1
112.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
112.7 m2
5
2
1
111.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
111.3 m2
5
2
1
107.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
107.1 m2
5
2
1
114.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
114.7 m2
5
2
1
114.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
114.7 m2
5
2
1
106.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 340 zł
106.7 m2
5
2
1
112.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
112.7 m2
5
2
1
107.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
107.9 m2
5
2
1
110.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
110.9 m2
5
2
1
114.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
114.6 m2
5
2
1
112.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
112.2 m2
5
2
1
107.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
107.1 m2
5
2
1
115.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
115.8 m2
5
2
1
114.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
114.1 m2
5
2
1
114.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
114.6 m2
5
2
1
108.4 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
108.4 m2
5
2
1
112.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
112.9 m2
5
2
1
112.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
112.2 m2
5
2
1
109.1 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
109.1 m2
5
3
1
112.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
112.3 m2
5
2
1
115.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
115.3 m2
5
2
1
111 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
111 m2
5
2
1
110.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
110.7 m2
5
2
1
115.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
115.1 m2
5
2
1
106.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 340 zł
106.3 m2
5
2
1
108.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
108.9 m2
5
2
1
115.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
115.7 m2
5
2
1
106.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
106.7 m2
5
2
1
112 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
112 m2
5
2
1
108.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
108.9 m2
5
2
1
110.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
110.2 m2
5
2
1
110.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
110.2 m2
5
2
1
112.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 540 zł
112.2 m2
5
2
1
116.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
116.2 m2
5
2
1
110.2 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
110.2 m2
5
3
1
106.4 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
106.4 m2
5
2
1
114.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 540 zł
114.2 m2
5
2
1
107.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
107.1 m2
5
2
1
107.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
107.7 m2
5
2
1
106.8 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
106.8 m2
5
3
1
106.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 340 zł
106.8 m2
5
2
1
106.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
106.9 m2
5
2
1
115.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
115.9 m2
5
2
1
114.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
114.9 m2
5
2
1