PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 74.2 m² |
| Powierzchnia netto: | 90.5 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 15.6 m x 17.2 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 3 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
179 340 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 139.6 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 63.8 m² |
| KUBATURA | 344.8 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 7.5 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 123 m² |
| EP | 63.99 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1700 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1400 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 7.6 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10.7 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo okładzina z deskowania poziomego oraz płytek klinkierowych |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 179 340 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 43 784 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 122 622 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 219 197 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 301 961 zł |
72.5 m2
3
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
72.9 m2
3
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
74.2 m2
3
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
71.5 m2
3
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
71.5 m2
3
2
0