strona-glowna
Projekt domu Dino Solo
78.8 m2
5
2
0
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 78.8 m² |
| Powierzchnia netto: | 137.6 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 19.7 m x 15.4 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na I kwartał 2022 |
241 618 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
Projekt domu Dino to zwarty, niedrogi budynek z najprostszą dwuspadową konstrukcją dachów. W energooszczędnej bryle pozbawionej balkonów i lukarn urozmaiceniem są: dekoracyjna rama z pergolą nad tarasem wejściowym i pas drewnianej boazerii obejmujący obie części: mieszkalną i garaż. Dla dopełnienia skromnej formy finezyjnie zaprojektowano tarasy i schody. Ujęte w donice z zielenią pozwolą wpisać budynek w warunki terenowe na każdej działce. Zachęcamy do zapoznania się również z inną wersją tego projektu - Dino Sol wyposażonym w podwójne okna dachowe, które są elementem doświetlającym w aranżacji poddasza.
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 183.7 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 91.8 m² |
| KUBATURA | 495 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 7.7 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 157 m² |
| EP | 64.78 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1500 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 12.7 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 7.4 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | Vector firmy Konbet Poznań |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| KOCIOŁ | gazowy kondensacyjny Viessmann – Vitodens 333-F |
| POMPA CIEPŁA | Viessmann - Vitocal 222-A - powietrze/woda w wersji monoblok |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna, alternatywnie mechaniczna Heatpex Aria |
| DOSTĘPNA WERSJA Z ANEKSEM NA WENTYLACJĘ MECHANICZNĄ HEATPEX | Tak |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna, alternatywnie mechaniczna Heatpex Aria |
| OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW | EKO-BIO |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | aluminiowe ALURON |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo okładzina drewniana oraz płyty elewacyjne |
| INSTALACJE RTV I SAT | TELKOM -TELMOR |
| IZOLACJA TERMICZNA FUNDAMENTÓW | Izolacja termiczna ścian fundamentowych: polistyren ekstrudowany SYNTHOS XPS PRIME S30 o współczynniku λ 0,032 W/mK |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Izolacja termiczna posadzki na gruncie: polistyren ekstrudowany SYNTHOS XPS PRIME S30 o współczynniku λ 0,032 W/mK |
| OKNA | aluminiowe firmy ALURON |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 241 618 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 60 227 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 173 742 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 301 543 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 415 360 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
78.8 m2
5
2
0
79.3 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
105.9 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
117.2 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
213.4 m2
10
4
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7 283 zł
79.4 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
79.4 m2
5
2
1
79.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
79.3 m2
5
2
1