strona-glowna
Projekt domu Sambor Bobo
91.1 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 93.3 m² |
| Powierzchnia netto: | 157.7 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 21 m x 16.3 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na III kwartał 2021 |
285 506 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 18.3 m2 | 18.3 m2 |
| 2. pokój | 9.4 m2 | 9.4 m2 |
| 3. kuchnia | 8.5 m2 | 8.5 m2 |
| 4. przedpokój | 4.8 m2 | 4.8 m2 |
| 5. sień | 3.8 m2 | 3.8 m2 |
| 6. łazienka | 3.5 m2 | 3.5 m2 |
| 7. spiżarka | 1.1 m2 | 1.1 m2 |
| 8. kotłownia | 5.5 m2 | |
| 9. schowek | 4.8 m2 | |
| 10. klatka schodowa | 3.0 m2 | |
| 11. garaż | 18.0 m2 | |
| Razem | 49.4 m2 | 80.7 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 204.3 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 102.1 m² |
| KUBATURA | 597.3 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.3 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 175 m² |
| EP | 50.11 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1700 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1300 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 13 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 8.3 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo okładzina z deskowania poziomego |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 285 506 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 68 689 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 188 211 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 339 126 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 473 717 zł |
91.1 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
93.3 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
99.8 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
100.9 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 340 zł
101.1 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
101.3 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 340 zł
101.3 m2
5
5
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 340 zł
101.4 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
101.4 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
107 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
116.3 m2
6
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
124.2 m2
6
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
132.4 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
92.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
92.9 m2
5
2
1
95.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
95.2 m2
5
2
1
97.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
97.9 m2
5
2
1
91.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
91.9 m2
5
2
1
97.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
97.7 m2
5
2
1
92.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
92.8 m2
5
2
1
96.8 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
96.8 m2
5
3
1
95.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
95.1 m2
5
2
1
89.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 340 zł
89.9 m2
5
2
1
98.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
98.2 m2
5
2
1
93.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
93.9 m2
5
2
1
91.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
91.7 m2
5
2
1
95.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 592 zł
95.9 m2
5
2
1