strona-glowna
Projekt domu Zenon Polo
131.1 m2
5
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 164.4 m² |
| Powierzchnia netto: | 232.2 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 21.6 m x 23.6 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
460 140 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny + jadalnia | 38.5 m2 | 38.5 m2 |
| 2. pokój | 14.5 m2 | 14.5 m2 |
| 3. hol | 10.9 m2 | 10.9 m2 |
| 4. kuchnia | 9.1 m2 | 9.1 m2 |
| 5. sień | 4.7 m2 | 4.7 m2 |
| 6. wc + natrysk | 3.6 m2 | 3.6 m2 |
| 7. klatka schodowa | 3.4 m2 | 3.4 m2 |
| 8. spiżarka | 2.3 m2 | 2.3 m2 |
| 9. kotłownia + pralnia | 10.1 m2 | |
| 10. garaż | 32.7 m2 | |
| Razem | 87 m2 | 129.8 m2 |
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój rodzicow | 17.4 m2 | 21.7 m2 |
| 2. pokój | 14.3 m2 | 17.7 m2 |
| 3. pokój | 12.3 m2 | 15.5 m2 |
| 4. gabinet | 11.9 m2 | 14.6 m2 |
| 5. komunikacja | 8.6 m2 | 8.6 m2 |
| 6. garderoba | 7.0 m2 | 8.5 m2 |
| 7. łazienka | 5.7 m2 | 8.0 m2 |
| 8. łazienka rodziców | 3.7 m2 | 4.8 m2 |
| 9. klatka schodowa | 3.2 m2 | |
| Razem | 80.9 m2 | 102.6 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 368.2 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 168.9 m² |
| KUBATURA | 930.6 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.7 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 207 m² |
| EP | 42.98 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1700 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 13.6 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 15.5 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | lekki strop panelowy Smart firmy Konbet |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| MOŻLIWOŚĆ ADAPTACJI DO PALIWA STAŁEGO | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo okładzina z deskowania poziomego |
| KONSTRUKCJA STROPU | lekki strop panelowy Smart firmy KONBET |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 460 140 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 112 340 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 314 616 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 562 404 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 774 756 zł |
131.1 m2
5
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
135.6 m2
6
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
136.4 m2
6
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
140.9 m2
5
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
143.1 m2
5
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
148.6 m2
6
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
164.4 m2
6
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
168.9 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
168.9 m2
6
3
2
161.5 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
161.5 m2
6
3
2
162.1 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
162.1 m2
6
3
2
167.3 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
167.3 m2
6
3
2
168.8 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
168.8 m2
6
3
2
164.7 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
164.7 m2
6
3
2