strona-glowna
Projekt domu Antałek
89.5 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 89.5 m² |
| Powierzchnia netto: | 114.9 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 18.1 m x 15.4 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 45.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na I kwartał 2022 |
208 359 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 157.6 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 77.6 m² |
| KUBATURA | 490 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.5 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 146 m² |
| EP | 62.86 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1600 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 10.1 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 8 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm bloczki silikatowe |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm bloczki silikatowe |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki silikonowe, silikatowe, mineralne |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 208 359 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 51 583 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 147 387 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 250 167 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 355 745 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
89.5 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
90.6 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
90.6 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
90.6 m2
4
2
0
94.5 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
94.5 m2
4
2
0
88.1 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
88.1 m2
4
2
0
90.3 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
90.3 m2
4
2
0
90.3 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
90.3 m2
4
2
0
92.3 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
92.3 m2
4
2
0
92.4 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
92.4 m2
4
2
0
93.2 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
93.2 m2
4
2
0
84.7 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
84.7 m2
4
2
0
89.6 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
89.6 m2
4
2
0