Brak produktów
Projekt domu Czaruś (wer.tech.2) (1537)
| Powierzchnia użytkowa: | 102.5 m² |
| Powierzchnia netto: | 158.6 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 20.5 m x 16.9 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
314 290 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
Masz pytania?
Zadzwoń
Układ funkcjonalny Czarusia nie odbiega od innych propozycji - składa się z jednoprzestrzennego pokoju dziennego z kuchnią, z łazienką i kotłownią na parterze oraz z czteropokojowej strefy prywatnej na poddaszu. Na uwagę zasługuje za to propozycja usytuowania kominka, który zręcznie oddziela otwarty salon od holu i przejścia do kotłowni. Znajdując się na środku rzutu kominek daje przy tym możliwość prostej dystrybucji ciepłego powietrza i wykorzystania go na poddaszu.
Osoby, które wybiorą projekt domu Czaruś uczynią to zapewne także z uwagi na rozmiary kotłowni. Dają one swobodę w wyborze sposobu ogrzewania domu lub/i umożliwiają urządzenie pralni.
Rzuty
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 203.5 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 102.3 m² |
| POWIERZCHNIA TARASU | 22 m² |
| KUBATURA | 580.4 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.1 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 177 m² |
| KUBATURA DREWNA NA WIĘŹBĘ | 7 m³ |
| EP | 67.64 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1700 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.2100 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 184 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 36 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 61 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 12.5 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 8.9 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki silikonowe, silikatowe oraz mineralne BOLIX |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 314 290 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 76 732 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 214 893 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 384 140 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 529 183 zł |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Czaruś...
102.5 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
strona-glowna
Projekt domu Czaruś Duolit
197 m2
10
4
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7 283 zł
Podobne projekty
Projekt domu Chaber
104.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
104.3 m2
5
2
1
Projekt domu Krab Z Piwnicą
97.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
97.9 m2
5
2
1
Projekt domu Majka Duo
99.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
99.3 m2
5
2
1
Projekt domu Czaruś Duo
97.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
97.7 m2
5
2
1
Projekt domu Majka Twist
107.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
107.1 m2
5
2
1
Projekt domu Fiona
103.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
103.9 m2
5
2
1
Projekt domu Majka Solis
101.5 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
101.5 m2
5
2
1
Projekt domu Mlecz Alfa
106.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 340 zł
106.7 m2
5
2
1
Projekt domu Oberek Rex
107.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
107.1 m2
5
2
1
Projekt domu Krab Neo
104.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 540 zł
104.3 m2
5
2
1
Projekt domu Zofia Prima
105.6 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
105.6 m2
5
3
1
Projekt domu Smyk Alfa
102.4 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
102.4 m2
5
2
1
Projekt domu Ewa Neo
100.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
100.8 m2
5
2
1
Projekt domu Tarot Sto
105.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
105.1 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek Neo
101.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
101.6 m2
5
2
1
Projekt domu Czaruś
102 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
102 m2
5
2
1
Projekt domu Wodnik Mały
101.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
101.1 m2
5
2
1
Projekt domu Mały Dworek
102.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
102.3 m2
5
2
1
Projekt domu Amelia 100
103.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
103.2 m2
5
2
1
Projekt domu Atos
106.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 340 zł
106.3 m2
5
2
1
Projekt domu Nadar Bobo
98.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
98.2 m2
5
2
1
Projekt domu Lila 2 Duo
102.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
102.8 m2
5
2
1
Projekt domu Dino Duo
106.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
106.7 m2
5
2
1
Projekt domu Mateo Alfa
101.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
101.7 m2
5
2
1
Projekt domu Liana
99.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
99.8 m2
5
2
1
Projekt domu Dingo
106.4 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
106.4 m2
5
2
1
Projekt domu Sambor As
101.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 340 zł
101.3 m2
5
2
1
Projekt domu Celina
107.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
107.1 m2
5
2
1
Projekt domu Sambor As Sol
101.3 m2
5
5
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 340 zł
101.3 m2
5
5
1
Projekt domu Skarbek Neo Sol
106.8 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
106.8 m2
5
3
1
Projekt domu Dingo Beta
106.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 340 zł
106.8 m2
5
2
1
Projekt domu Dingo Oze
106.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
106.9 m2
5
2
1
Projekt domu Mateo Alfa OZE
102.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
102.6 m2
5
2
1
Projekt domu Sambor As Oze
100.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 340 zł
100.9 m2
5
2
1
Projekt domu Dino Alter
105.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
105.9 m2
5
2
1
Projekt domu Felicja Sto Duo
99.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
99.6 m2
5
2
1
Projekt domu Ara 128
99.5 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
99.5 m2
5
2
1







