PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 106.7 m² |
| Powierzchnia netto: | 144.4 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 24.4 m x 23.5 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 35.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
374 969 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 34.9 m2 | 34.9 m2 |
| 2. sypialnia | 15.3 m2 | 15.3 m2 |
| 3. pokój | 11.1 m2 | 11.1 m2 |
| 4. kuchnia | 10.9 m2 | 10.9 m2 |
| 5. pokój | 10.5 m2 | 10.5 m2 |
| 6. przedpokój | 8.0 m2 | 8.0 m2 |
| 7. łazienka | 6.6 m2 | 6.6 m2 |
| 8. wiatrołap | 4.9 m2 | 4.9 m2 |
| 9. spiżarka | 2.5 m2 | 2.5 m2 |
| 10. wc | 2.0 m2 | 2.0 m2 |
| 11. garaż | 33.5 m2 | |
| 12. kotłownia | 4.2 m2 | |
| Razem | 106.7 m2 | 144.4 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 179.4 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 179.4 m² |
| KUBATURA | 835.2 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 7 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 303 m² |
| EP | 58.92 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1800 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 15.5 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 16.4 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| STROP | drewniany belkowy |
| TYP SCHODÓW | brak |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo okładzina z deskowania poziomego |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 374 969 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 85 884 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 217 335 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 420 341 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 592 304 zł |
102.9 m2
4
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
102.9 m2
4
2
2
109.5 m2
4
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
109.5 m2
4
2
2