strona-glowna
Projekt domu Aleksandria Rex
103.2 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 117.1 m² |
| Powierzchnia netto: | 125.8 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 23.1 m x 18.6 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 35.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
326 670 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 040 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 36.0 m2 | 36.0 m2 |
| 2. sypialnia | 14.6 m2 | 14.6 m2 |
| 3. hol | 12.5 m2 | 12.5 m2 |
| 4. pokój | 12.0 m2 | 12.0 m2 |
| 5. pokój | 12.0 m2 | 12.0 m2 |
| 6. kuchnia | 10.2 m2 | 10.2 m2 |
| 7. gabinet | 9.6 m2 | 9.6 m2 |
| 8. korytarz | 5.8 m2 | 5.8 m2 |
| 9. łazienka | 3.8 m2 | 3.8 m2 |
| 10. wiatrołap | 3.3 m2 | 3.3 m2 |
| 11. łazienka | 2.7 m2 | 2.7 m2 |
| 12. kotłownia | 8.6 m2 | |
| Razem | 122.5 m2 | 131.1 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 174.3 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 158.8 m² |
| KUBATURA | 729 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 7.7 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 251 m² |
| EP | 68.9 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.2000 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1500 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 15.1 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10.6 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | lekki strop panelowy Smart firmy Konbet |
| TYP SCHODÓW | brak |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | alternatywnie zalecamy płyty PIR firmy Gór-Stal |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm bloczki silikatowe |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm bloczki silikatowe |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo płytki elewacyjne |
| KONSTRUKCJA STROPU | lekki strop panelowy Smart firmy KONBET |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 326 670 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 74 821 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 189 340 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 366 197 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 516 010 zł |
103.2 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
112.3 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
112.5 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
112.7 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 240 zł
117.1 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 040 zł
117.7 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
118.8 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
130.9 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
149.6 m2
6
3
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
149.6 m2
6
3
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
112.5 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
112.5 m2
5
2
0
119.5 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
119.5 m2
5
2
0
118.8 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
118.8 m2
5
2
0
119.9 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
119.9 m2
5
2
0