PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 119.5 m² |
| Powierzchnia netto: | 122.7 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 23.6 m x 19.7 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 30.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
318 620 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 35.5 m2 | 35.5 m2 |
| 2. sypialnia | 14.9 m2 | 14.9 m2 |
| 3. gabinet | 11.6 m2 | 11.6 m2 |
| 4. pokój | 11.5 m2 | 11.5 m2 |
| 5. pokój | 11.5 m2 | 11.5 m2 |
| 6. kuchnia | 10.1 m2 | 10.1 m2 |
| 7. łazienka | 6.2 m2 | 6.2 m2 |
| 8. wiatrołap | 5.4 m2 | 5.4 m2 |
| 9. hol | 4.5 m2 | 4.5 m2 |
| 10. hol | 4.4 m2 | 4.4 m2 |
| 11. łazienka | 3.3 m2 | 3.3 m2 |
| 12. kotłownia | 3.3 m2 | |
| Razem | 118.9 m2 | 122.2 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 205.6 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 163.6 m² |
| KUBATURA | 840 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 7.4 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 248 m² |
| EP | 56.09 kWh/(m² rok) |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 15.6 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 11.7 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana mieszana |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | brak |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo płytki elewacyjne |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 318 620 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 72 978 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 184 674 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 357 173 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 503 294 zł |
117.1 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 040 zł
117.1 m2
5
2
0
123.3 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
123.3 m2
5
2
0
118.8 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
118.8 m2
5
2
0
119.9 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
119.9 m2
5
2
0