PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 186.9 m² |
| Powierzchnia netto: | 266.9 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 25.7 m x 20.6 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
528 903 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 35.7 m2 | 35.7 m2 |
| 2. hol | 13.1 m2 | 13.1 m2 |
| 3. pokój | 12.3 m2 | 12.3 m2 |
| 4. kuchnia | 11.4 m2 | 11.4 m2 |
| 5. sień | 5.3 m2 | 5.3 m2 |
| 6. łazienka | 3.8 m2 | 3.8 m2 |
| 7. spiżarka | 2.7 m2 | 2.7 m2 |
| 8. klatka schodowa | 2.9 m2 | |
| 9. kotłownia | 5.5 m2 | |
| 10. schowek | 5.2 m2 | |
| 11. garaż | 36.7 m2 | |
| Razem | 84.3 m2 | 134.6 m2 |
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój | 17.6 m2 | 23.7 m2 |
| 2. pokój | 17.5 m2 | 21.8 m2 |
| 3. sypialnia | 16.3 m2 | 20.7 m2 |
| 4. gabinet | 12.9 m2 | 13.5 m2 |
| 5. łazienka | 10.9 m2 | 12.4 m2 |
| 6. przedpokój | 7.9 m2 | 7.9 m2 |
| 7. łazienka | 6.1 m2 | 8.6 m2 |
| 8. przedpokój | 4.8 m2 | 4.8 m2 |
| 9. garderoba | 4.7 m2 | 7.9 m2 |
| 10. pralnia | 4.0 m2 | 4.0 m2 |
| 11. pomieszczenie gospodarcze | 2.7 m2 | |
| 12. klatka schodowa | 2.9 m2 | |
| Razem | 102.7 m2 | 130.9 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 487.9 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 168.9 m² |
| KUBATURA | 1119 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 288 m² |
| EP | 42.94 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1500 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1400 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 17.6 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 12.6 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Termoorganika |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy H+H |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy H+H |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo okładzina z deskowania poziomego |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Alternatywnie zalecamy płyty PIR firmy Gór-Stal. |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 528 903 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 129 128 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 361 632 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 646 449 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 890 535 zł |
189.3 m2
6
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
189.3 m2
6
2
2
184.7 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
184.7 m2
6
3
2
184.2 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
184.2 m2
6
3
2