PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 147 m² |
| Powierzchnia netto: | 174.4 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 24 m x 26 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 30.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
452 871 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 36.4 m2 | 36.4 m2 |
| 2. sypialnia | 17.6 m2 | 17.6 m2 |
| 3. hol | 15.7 m2 | 15.7 m2 |
| 4. pokój | 14.6 m2 | 14.6 m2 |
| 5. pokój | 14.5 m2 | 14.5 m2 |
| 6. kuchnia | 12.8 m2 | 12.8 m2 |
| 7. gabinet | 12.1 m2 | 12.1 m2 |
| 8. łazienka | 6.5 m2 | 6.5 m2 |
| 9. przedsionek | 4.4 m2 | 4.4 m2 |
| 10. łazienka | 4.1 m2 | 4.1 m2 |
| 11. spiżarka | 3.2 m2 | 3.2 m2 |
| 12. przedpokój | 2.7 m2 | 2.7 m2 |
| 13. wc | 2.0 m2 | 2.0 m2 |
| 14. garaż | 19.4 m2 | |
| 15. kotłownia | 8.4 m2 | |
| Razem | 146.6 m2 | 174.4 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 214.6 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 214.6 m² |
| KUBATURA | 920 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 6.7 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 336 m² |
| EP | 58.73 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1700 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 16 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 17.9 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowa |
| STROP | drewniany belkowy |
| TYP SCHODÓW | brak |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| MOŻLIWOŚĆ ADAPTACJI DO PALIWA STAŁEGO | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Austrotherm |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy H+H |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy H+H |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| BRAMA GARAŻOWA | Hörmann |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | Hörmann |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | Hörmann |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo okładzina z deskowania poziomego |
| INSTALACJE RTV I SAT | Instalacja RTV i SAT firmy GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o. |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Alternatywnie zalecamy płyty PIR firmy Gór-Stal. |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 452 871 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 103 727 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 262 487 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 507 669 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 715 358 zł |
147 m2
5
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
147 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
142.5 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
142.5 m2
5
2
1