Projekt domu Ewa
119.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
119.3 m2
5
2
1
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 123.9 m² |
| Powierzchnia netto: | 168.9 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 19.9 m x 17.7 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
334 701 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 219.4 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 110.7 m² |
| KUBATURA | 683.4 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9.1 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 196 m² |
| EP | 49.01 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1800 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 11.9 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9.7 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo okładzina z płytek elewacyjnych |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 334 701 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 81 715 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 228 849 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 409 087 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 563 550 zł |
119.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
119.3 m2
5
2
1
119.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
119.9 m2
5
2
1
122.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
122.6 m2
5
2
1
120.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
120.2 m2
5
2
1
128.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
128.2 m2
5
2
1
119.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
119.2 m2
5
2
1
121.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
121.8 m2
5
2
1
119.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
119.6 m2
5
2
1
123.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
123.6 m2
5
2
1
122.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
122.3 m2
5
2
1
124.4 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
124.4 m2
5
3
1
120.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
120.3 m2
5
2
1
119.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
119.9 m2
5
2
1
120.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
120.6 m2
5
2
1
123 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
123 m2
5
2
1
126 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
126 m2
5
2
1
120.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
120.6 m2
5
2
1
120.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
120.9 m2
5
2
1
124.5 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
124.5 m2
5
3
1
124.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
124.7 m2
5
2
1
124.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
124.6 m2
5
2
1
127.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
127.3 m2
5
2
1
122.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
122.8 m2
5
2
1
126 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
126 m2
5
2
1
125.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
125.6 m2
5
2
1
121.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
121.7 m2
5
2
1
120.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
120.7 m2
5
2
1
119.9 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
119.9 m2
5
3
1
124.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
124.3 m2
5
2
1
128.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
128.8 m2
5
2
1
127.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
127.7 m2
5
2
1