strona-glowna
Projekt domu Berenika...
135.3 m2
5
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 135.3 m² |
| Powierzchnia netto: | 186.5 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 29.4 m x 20.9 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 30.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na III kwartał 2025 |
650 757 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
Inwestorzy poszukujący projektu domu parterowego o powierzchni ok. 135 m2 z dwustanowiskowym garażem, a przy tym jak w najmniej rozbudowanej formie powinny przyjrzeć się Berenice. Projekt domu Berenika pod czterospadowym dachem proponuje trójdzielną, ale zwartą sylwetkę z bardzo konsekwentnym podziałem funkcjonalnym. Prostokątne segmenty nanizane zostały na oś komunikacji, która z holu części dziennej, przez pralnię w zespole nocnym, dociera do strefy gospodarczej. Środkowy element, z czterema sypialniami i z dwoma łazienkami, zajmuje pełną rozpiętość pod okapem dachu. Skrajne bryły mają lekko cofnięte lica, dzięki czemu zacienione wnęki zaznaczają: z jednej strony wejście główne, z drugiej wjazd do garażu. Ciemniejsze wykończenie tych partii elewacji podkreśla koncepcję podziału budynku i czyni go lżejszym. Ponad połowę części dziennej stanowi przestronny salon z otwartą kuchnią. Strefa garażowa to wyjątkowo wygodne miejsce na dwa samochody z dużą kotłownią. Projekt domu Berenika oferuje wyjście do ogrodu przez rozległy taras z salonu i z głównej sypialni. Jest ono zaakcentowane w elewacji ogrodowej podcieniem dużej lukarny na środku dachu.
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 33.5 m2 | 33.5 m2 |
| 2. sypialnia | 14.8 m2 | 14.8 m2 |
| 3. pokój | 11.4 m2 | 11.4 m2 |
| 4. pokój | 11.0 m2 | 11.0 m2 |
| 5. pokój | 10.6 m2 | 10.6 m2 |
| 6. przedpokój | 10.0 m2 | 10.0 m2 |
| 7. kuchnia | 9.6 m2 | 9.6 m2 |
| 8. korytarz | 7.1 m2 | 7.1 m2 |
| 9. łazienka | 5.6 m2 | 5.6 m2 |
| 10. sień | 4.7 m2 | 4.7 m2 |
| 11. pralnia | 4.6 m2 | 4.6 m2 |
| 12. łazienka | 3.6 m2 | 3.6 m2 |
| 13. garderoba | 3.4 m2 | 3.4 m2 |
| 14. łazienka | 3.1 m2 | 3.1 m2 |
| 15. spiżarka | 2.3 m2 | 2.3 m2 |
| 16. garaż | 44.4 m2 | |
| 17. kotłownia | 6.9 m2 | |
| Razem | 135.3 m2 | 186.6 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 318.6 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 230.3 m² |
| KUBATURA | 1122.4 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 7 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 353 m² |
| EP | 41.07 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1600 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 21.4 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 12.9 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | lekki strop panelowy Smart firmy Konbet |
| TYP SCHODÓW | brak |
| SYSTEM KOMINOWY | JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| MOŻLIWOŚĆ ADAPTACJI DO PALIWA STAŁEGO | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | alternatywnie zalecamy płyty PIR firmy Gór-Stal |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW | EKO-BIO |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | aluminiowe ALURON |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo okładzina z deskowania poziomego oraz płytki elewacyjne |
| INSTALACJE RTV I SAT | Instalacja RTV i SAT firmy GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o. |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | alternatywnie zalecamy płyty PIR firmy Gór-Stal |
| OKNA | aluminiowe firmy ALURON |
| KONSTRUKCJA STROPU | lekki strop panelowy Smart firmy KONBET |
| ZMIĘKCZACZ WODY | KLARSAN |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 650 757 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 140 591 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 318 836 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 675 986 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 969 593 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
135.3 m2
5
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
135.3 m2
5
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
135.4 m2
5
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
132.7 m2
5
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
132.7 m2
5
2
2
137.1 m2
5
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
137.1 m2
5
3
2
140.2 m2
5
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
140.2 m2
5
2
2
133.3 m2
5
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
133.3 m2
5
2
2
136.9 m2
5
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
136.9 m2
5
2
2
135.4 m2
5
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
135.4 m2
5
2
2
130.3 m2
5
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
130.3 m2
5
2
2
135.4 m2
5
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
135.4 m2
5
3
2
130.9 m2
5
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 752 zł
130.9 m2
5
2
2