Brak produktów
Projekt domu Ignacy (1586)
| Powierzchnia użytkowa: | 135.3 m² |
| Powierzchnia netto: | 218.6 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 25.2 m x 17.1 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
433 249 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
Masz pytania?
Zadzwoń
Rzuty
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 24.1 m2 | 24.1 m2 |
| 2. kuchnia | 11.8 m2 | 11.8 m2 |
| 3. sypialnia | 11.7 m2 | 11.7 m2 |
| 4. hol | 7.9 m2 | 7.9 m2 |
| 5. sień | 4.0 m2 | 4.0 m2 |
| 6. łazienka | 3.5 m2 | 3.5 m2 |
| 7. spiżarka | 1.6 m2 | 1.6 m2 |
| 8. klatka schodowa | 3.9 m2 | |
| 9. kotłownia | 5.6 m2 | |
| 10. schowek | 4.3 m2 | |
| 11. garaż | 34.6 m2 | |
| Razem | 64.6 m2 | 113 m2 |
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 284.9 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 142.5 m² |
| KUBATURA | 834 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.58 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 239 m² |
| EP | 39.77 kWh/(m² rok) |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 17.2 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9.1 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | lekki strop panelowy Smart firmy Konbet |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | mechaniczna Thessla Green |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo okładzina z deskowania poziomego |
| WENTYLACJA - PRODUCENCI | Thessla Green |
| KONSTRUKCJA STROPU | lekki strop panelowy Smart firmy KONBET |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 433 249 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 105 774 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 296 229 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 529 536 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 729 478 zł |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Ignacy OZE
135.9 m2
6
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
Podobne projekty
Projekt domu Horeszko
139.1 m2
6
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
139.1 m2
6
2
2
Projekt domu Zoja Lux G2
139.5 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
139.5 m2
6
3
2
Projekt domu Widokówka Stok
135.2 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
135.2 m2
6
3
2
Projekt domu Zenon Alfa
135.6 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
135.6 m2
6
3
2
Projekt domu Zyga
134.1 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
134.1 m2
6
3
2
Projekt domu Elza
139.2 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
139.2 m2
6
3
2
Projekt domu Elza Sol
137.7 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
137.7 m2
6
3
2
Projekt domu Zyga Sol
134.5 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
134.5 m2
6
3
2
Projekt domu Elza Oze
138.3 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
138.3 m2
6
3
2
Projekt domu Ignacy OZE
135.9 m2
6
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
135.9 m2
6
2
2
Projekt domu Zenon Alfa OZE
136.4 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
136.4 m2
6
3
2
Projekt domu Zyga OZE
134 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
134 m2
6
3
2
Projekt domu Elza Beta
138 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
138 m2
6
3
2






