PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 142.5 m² |
| Powierzchnia netto: | 176.1 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 25.1 m x 26.1 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 35.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
457 286 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 31.0 m2 | 31.0 m2 |
| 2. pokój | 14.5 m2 | 14.5 m2 |
| 3. pokój | 14.4 m2 | 14.4 m2 |
| 4. sypialnia | 14.3 m2 | 14.3 m2 |
| 5. hol | 13.8 m2 | 13.8 m2 |
| 6. gabinet | 11.0 m2 | 11.0 m2 |
| 7. kuchnia | 9.6 m2 | 9.6 m2 |
| 8. przedpokój | 8.7 m2 | 8.7 m2 |
| 9. łazienka | 7.4 m2 | 7.4 m2 |
| 10. sień | 6.2 m2 | 6.2 m2 |
| 11. garderoba | 4.5 m2 | 4.5 m2 |
| 12. toaleta | 4.0 m2 | 4.0 m2 |
| 13. spiżarka | 3.2 m2 | 3.2 m2 |
| 14. garaż | 22.8 m2 | |
| 15. pomieszczenie gospodarcze | 4.1 m2 | |
| 16. kotłownia | 6.9 m2 | |
| Razem | 142.6 m2 | 176.4 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 219 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 231.5 m² |
| KUBATURA | 1185 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 7.1 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 351 m² |
| EP | 45.58 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1900 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 17.2 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 18.1 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | drewniany belkowy |
| TYP SCHODÓW | brak |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 30 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo płytki klinkierowe |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 457 286 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 104 738 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 265 046 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 512 618 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 722 332 zł |
128.2 m2
5
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
140.2 m2
5
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
142.5 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
142.5 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
147 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
147 m2
5
3
1
139.7 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
139.7 m2
5
3
1