PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 200.3 m² |
| Powierzchnia netto: | 339.2 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 19.6 m x 23.1 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 7 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
672 177 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. salon | 32.1 m2 | 32.1 m2 |
| 2. kuchnia | 16.5 m2 | 16.5 m2 |
| 3. sypialnia | 15.7 m2 | 15.7 m2 |
| 4. jadalnia | 13.7 m2 | 13.7 m2 |
| 5. komunikacja | 10.9 m2 | 10.9 m2 |
| 6. garderoba | 5.5 m2 | 5.5 m2 |
| 7. łazienka | 4.8 m2 | 4.8 m2 |
| 8. wiatrołap | 4.0 m2 | 4.0 m2 |
| 9. łazienka | 3.9 m2 | 3.9 m2 |
| 10. spiżarka | 2.4 m2 | 2.4 m2 |
| 11. schody | 3.3 m2 | |
| Razem | 109.5 m2 | 112.8 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 420.9 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 151.1 m² |
| KUBATURA | 995.2 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9.2 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 211 m² |
| EP | 54.18 kWh/(m² rok) |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 15.1 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 11.6 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - silikaty |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 18 cm bloczki silikatowe |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 18 cm bloczki silikatowe |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm bloczki silikatowe |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK + miejscowo okładzina drewniana i płytki kamienne |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 672 177 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 164 107 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 459 594 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 821 565 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 1 131 771 zł |
198.6 m2
6
4
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
200.8 m2
7
3
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
200.8 m2
7
3
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
200.8 m2
7
3
0