PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 128.9 m² |
| Powierzchnia netto: | 202.2 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 22.9 m x 16.8 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 39.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na III kwartał 2023 |
444 221 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 255 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 129.9 m² |
| KUBATURA | 720.4 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.2 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 207 m² |
| EP | 57.63 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.2000 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1500 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 14.9 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 8.8 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo okładzina z płytek elewacyjnych oraz deskowanie |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 444 221 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 104 277 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 274 928 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 516 003 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 719 149 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
128.9 m2
5
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
129.3 m2
5
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
131.1 m2
5
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
131.1 m2
5
2
2
129.3 m2
5
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
129.3 m2
5
2
2