PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 103.4 m² |
| Powierzchnia netto: | 108.2 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 22 m x 17.5 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 30.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
280 967 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 30.9 m2 | 30.9 m2 |
| 2. sypialnia | 13.2 m2 | 13.2 m2 |
| 3. pokój | 11.4 m2 | 11.4 m2 |
| 4. pokój | 11.3 m2 | 11.3 m2 |
| 5. kuchnia | 9.8 m2 | 9.8 m2 |
| 6. przedpokój | 6.5 m2 | 6.5 m2 |
| 7. łazienka | 6.2 m2 | 6.2 m2 |
| 8. hol | 5.4 m2 | 5.4 m2 |
| 9. wiatrołap | 3.6 m2 | 3.6 m2 |
| 10. łazienka | 3.4 m2 | 3.4 m2 |
| 11. spiżarka | 1.9 m2 | 1.9 m2 |
| 12. kotłownia | 4.8 m2 | |
| Razem | 103.6 m2 | 108.4 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 164.6 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 133.9 m² |
| KUBATURA | 677.6 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 6.9 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 197 m² |
| EP | 61.82 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1700 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1500 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 14 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9.5 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| POKRYCIE DACHOWE | dachówka betonowa lub ceramiczna BRAAS |
| STROP | lekki strop panelowy Smart firmy Konbet |
| TYP SCHODÓW | brak |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| KOCIOŁ | Viesmann |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy OWCZARY |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy OWCZARY |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ELEWACJA | kompletny system ociepleń TERMO ORGANIKA; podmurówka płytki elewacyjne. Płytki cegłopodobne z gotową fugą Dublin firmy Stegu. |
| GRZEJNIKI | Purmo |
| OKNA | Oknoplast |
| KONSTRUKCJA STROPU | lekki strop panelowy Smart firmy KONBET |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 280 967 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 64 354 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 162 850 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 314 965 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 443 818 zł |
103.2 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
103.2 m2
4
2
0
102.8 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
102.8 m2
4
2
0
103.3 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
103.3 m2
4
2
0
98.6 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 192 zł
98.6 m2
4
2
0
98.9 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 192 zł
98.9 m2
4
2
0
105.1 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 352 zł
105.1 m2
4
2
0