PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 161.8 m² |
| Powierzchnia netto: | 205.7 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 23.2 m x 31 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 30.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na III kwartał 2024 |
668 013 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 42.3 m2 | 42.3 m2 |
| 2. kuchnia | 16.1 m2 | 16.1 m2 |
| 3. przedpokój | 13.1 m2 | 13.1 m2 |
| 4. sypialnia | 12.2 m2 | 12.2 m2 |
| 5. sypialnia | 12.1 m2 | 12.1 m2 |
| 6. sypialnia | 11.4 m2 | 11.4 m2 |
| 7. sypialnia | 11.3 m2 | 11.3 m2 |
| 8. hol | 8.9 m2 | 8.9 m2 |
| 9. garderoba | 7.5 m2 | 7.5 m2 |
| 10. łazienka | 6.4 m2 | 6.4 m2 |
| 11. wiatrołap | 5.9 m2 | 5.9 m2 |
| 12. łazienka | 5.2 m2 | 5.2 m2 |
| 13. pralnia | 5.1 m2 | 5.1 m2 |
| 14. łazienka | 2.9 m2 | 2.9 m2 |
| 15. spiżarka | 1.4 m2 | 1.4 m2 |
| 16. kotłownia | 6.0 m2 | |
| 17. garaż | 38.0 m2 | |
| Razem | 161.8 m2 | 205.8 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 396.9 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 250.9 m² |
| KUBATURA | 1273.5 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 6.6 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 395 m² |
| EP | 52.33 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1600 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 15.1 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 22.9 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | drewniany belkowy |
| TYP SCHODÓW | brak |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| KOCIOŁ | Viesmann |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy SOLBET |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy SOLBET |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy SOLBET |
| WENTYLACJA | mechaniczna mechaniczna Thessla Green |
| ELEWACJA | kompletny system ociepleń TERMO ORGANIKA; podmurówka płytki elewacyjne |
| GRZEJNIKI | Convector |
| IZOLACJA TERMICZNA FUNDAMENTÓW | Izolacja termiczna ścian fundamentowych: polistyren ekstrudowany SYNTHOS XPS PRIME S30 o współczynniku λ 0,032 W/mK |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Izolacja termiczna posadzki na gruncie: polistyren ekstrudowany SYNTHOS XPS PRIME S30 o współczynniku λ 0,032 W/mK |
| OKNA | Oknoplast |
| WENTYLACJA - PRODUCENCI | mechaniczna Thessla Green |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 668 013 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 148 677 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 357 344 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 724 514 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 1 025 357 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
128.6 m2
5
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
136.9 m2
5
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
161.8 m2
5
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł