Projekt domu Aldona
93.8 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
93.8 m2
5
2
0
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 97.9 m² |
| Powierzchnia netto: | 113.2 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 15.8 m x 17.6 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
224 323 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 184.3 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 74 m² |
| KUBATURA | 470 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 131 m² |
| EP | 65.15 kWh/(m² rok) |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 7.8 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9.6 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| POKRYCIE DACHOWE | dachówka betonowa lub ceramiczna BRAAS |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| KOCIOŁ | Viesmann |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika OWCZARY |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika OWCZARY |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | kompletny system ociepleń TERMO ORGANIKA; podmurówka płytki elewacyjne |
| GRZEJNIKI | Purmo |
| OKNA | Oknoplast |
| OKNA DACHOWE | Velux |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 224 323 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 54 767 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 153 379 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 274 178 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 377 702 zł |
93.8 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
93.8 m2
5
2
0
101.1 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
101.1 m2
5
2
0
97.9 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
97.9 m2
5
2
0
93.8 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
93.8 m2
5
2
0
99.8 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
99.8 m2
5
2
0
94.4 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
94.4 m2
5
2
0
100.7 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
100.7 m2
5
2
0
95.5 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
95.5 m2
5
2
0
93.2 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
93.2 m2
5
2
0
101.4 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
101.4 m2
5
2
0
101.4 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
101.4 m2
5
2
0
99.9 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
99.9 m2
5
2
0
93.2 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 352 zł
93.2 m2
5
2
0