Brak produktów
Projekt domu Mateo (1610)
| Powierzchnia użytkowa: | 124.9 m² |
| Powierzchnia netto: | 184.6 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 20.6 m x 17.7 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
365 813 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 890 zł
Masz pytania?
Zadzwoń
Projekt domu Mateo, mimo tradycyjnej sylwetki, stanowi przykład bardzo nowoczesnego budynku z użytkowym poddaszem i wbudowanym garażem. Ogromnym atutem tej NOWOŚCI 2017 Archetonu jest, obok energooszczędnej i ekonomicznej w budowie bryły, częściowa elastyczność planu. Ułatwia ona adaptacje w tych zakresach funkcjonalnych, które najczęściej interesują inwestorów domów średniej wielkości. Pokój dzienny może zostać powiększony po likwidacji wnęki tarasu i użycia do osłony wyjścia do ogrodu markizy lub pergoli. Istnieje też możliwość regulowania rozmiaru kotłowni i pokoju przy salonie, gdyż oba te pomieszczenia sąsiadują przez ściankę działową. Podobnie powierzchnię schowka pod schodami można włączyć opcjonalnie do otwartej kuchni lub, po odwróceniu biegów, do łazienki albo uzyskać schowek dostępny z pokoju dziennego. Na poddaszu w projekcie domu Mateo, zmieszczą się cztery wygodne sypialnie, łazienka i pralnia. Prosta sylwetka i dwuspadowy dach bez lukarn nie tylko otwierają drogę do zmian we wnętrzu ale też pozwalają osiągnąć dowolny, preferowany przez inwestora efekt stylistyczny w elewacjach.
Rzuty
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 292.9 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 121.7 m² |
| KUBATURA | 812.3 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.6 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 205 m² |
| EP | 61.49 kWh/(m² rok) |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 12.6 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9.7 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowa |
| POKRYCIE DACHOWE | dachówka betonowa lub ceramiczna BRAAS |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| KOCIOŁ | Viessmann |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| MOŻLIWOŚĆ ADAPTACJI DO PALIWA STAŁEGO | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika Owczary |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika Owczary |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika Owczary |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW | EKO-BIO |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | aluminiowe ALURON |
| ELEWACJA | kompletny system ociepleń TERMO ORGANIKA; podmurówka płytki elewacyjne |
| GRZEJNIKI | Purmo |
| INSTALACJE RTV I SAT | TELKOM -TELMOR |
| IZOLACJA TERMICZNA FUNDAMENTÓW | Izolacja termiczna ścian fundamentowych: polistyren ekstrudowany SYNTHOS XPS PRIME S30 o współczynniku λ 0,032 W/mK |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Izolacja termiczna posadzki na gruncie: polistyren ekstrudowany SYNTHOS XPS PRIME S30 o współczynniku λ 0,032 W/mK |
| OKNA | ALURON |
| OKNA DACHOWE | Velux |
| ZMIĘKCZACZ WODY | KLARSAN |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 365 813 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 89 310 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 250 121 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 447 113 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 615 934 zł |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Mateo Alfa
101.7 m2
5
2
1
strona-glowna
Projekt domu Mateo Alfa OZE
102.6 m2
5
2
1
strona-glowna
Projekt domu Mateo
124.9 m2
6
2
1
strona-glowna
Projekt domu Mateo Rex
126 m2
5
2
1
strona-glowna
Projekt domu Mateo Sol
126.3 m2
6
2
1
Podobne projekty
Projekt domu Kowalik
119.9 m2
6
2
1
119.9 m2
6
2
1
Projekt domu Malachit-2
129.5 m2
6
3
1
129.5 m2
6
3
1
Projekt domu Sybilla-2
123.5 m2
6
2
1
123.5 m2
6
2
1
Projekt domu Wodnik
121.3 m2
6
2
1
121.3 m2
6
2
1
Projekt domu Kaja Lux
122.1 m2
6
2
1
122.1 m2
6
2
1
Projekt domu Saba Mała
128.2 m2
6
2
1
128.2 m2
6
2
1
Projekt domu Chaber Lux
123.1 m2
6
2
1
123.1 m2
6
2
1
Projekt domu Sonia Midi Lux
127.4 m2
6
2
1
127.4 m2
6
2
1
Projekt domu Sonia Midi
127.6 m2
6
2
1
127.6 m2
6
2
1
Projekt domu Pola Rex
128.5 m2
6
2
1
128.5 m2
6
2
1
Projekt domu Jelonek As
126.4 m2
6
2
1
126.4 m2
6
2
1
Projekt domu Ślężan Alter
123.8 m2
6
2
1
123.8 m2
6
2
1
Projekt domu Zoja Rex
124.4 m2
6
3
1
124.4 m2
6
3
1
Projekt domu Zofia Rex
122.7 m2
6
3
1
122.7 m2
6
3
1
Projekt domu Majka Tura
129.3 m2
6
2
1
129.3 m2
6
2
1
Projekt domu Majka Puzon
125.2 m2
6
2
1
125.2 m2
6
2
1
Projekt domu Mariola
125.1 m2
6
2
1
125.1 m2
6
2
1
Projekt domu Kaja Lux Grota
122.6 m2
6
2
1
122.6 m2
6
2
1
Projekt domu Ślężan
125.6 m2
6
2
1
125.6 m2
6
2
1
Projekt domu Kowalik Lux
128.4 m2
6
2
1
128.4 m2
6
2
1
Projekt domu Zoja Neo
125.2 m2
6
3
1
125.2 m2
6
3
1
Projekt domu Tarot
129.6 m2
6
2
1
129.6 m2
6
2
1
Projekt domu Winnik
122.4 m2
6
2
1
122.4 m2
6
2
1
Projekt domu Klara Mobil
129.2 m2
6
2
1
129.2 m2
6
2
1
Projekt domu Pamela
121.3 m2
6
2
1
121.3 m2
6
2
1
Projekt domu Zoltan Neo
122.3 m2
6
3
1
122.3 m2
6
3
1
Projekt domu Zojka Stok
120.3 m2
6
3
1
120.3 m2
6
3
1
Projekt domu Marlena
128.2 m2
6
2
1
128.2 m2
6
2
1
Projekt domu Skarbek Polo
129.8 m2
6
2
1
129.8 m2
6
2
1
Projekt domu Helena Rex
124.8 m2
6
3
1
124.8 m2
6
3
1
Projekt domu Emilia Grota Duo
127.7 m2
6
2
1
127.7 m2
6
2
1
Projekt domu Dominik Rex
123.3 m2
6
2
1
123.3 m2
6
2
1
Projekt domu Halina
125.6 m2
6
3
1
125.6 m2
6
3
1
Projekt domu Mateo Sol
126.3 m2
6
2
1
126.3 m2
6
2
1






