Projekt domu Celesta Rex G2
153.2 m2
6
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
153.2 m2
6
2
2
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 155.4 m² |
| Powierzchnia netto: | 264 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 20.6 m x 23 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 38.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
523 156 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 23.5 m2 | 23.5 m2 |
| 2. kuchnia | 12.5 m2 | 12.5 m2 |
| 3. jadalnia | 12.4 m2 | 12.4 m2 |
| 4. pokój | 11.0 m2 | 11.0 m2 |
| 5. sień | 5.0 m2 | 5.0 m2 |
| 6. hol | 4.4 m2 | 4.4 m2 |
| 7. hol | 4.4 m2 | 4.4 m2 |
| 8. spiżarka | 3.1 m2 | 3.1 m2 |
| 9. łazienka | 2.9 m2 | 2.9 m2 |
| 10. wc | 1.2 m2 | 1.9 m2 |
| 11. kotłownia | 6.1 m2 | |
| 12. pomieszczenie gospodarcze | 3.5 m2 | |
| 13. garaż | 36.3 m2 | |
| 14. klatka schodowa | 3.1 m2 | |
| Razem | 80.4 m2 | 130.1 m2 |
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. sypialnia | 16.0 m2 | 31.6 m2 |
| 2. pokój | 10.5 m2 | 20.0 m2 |
| 3. przedpokój | 10.5 m2 | 10.7 m2 |
| 4. pokój | 10.3 m2 | 19.5 m2 |
| 5. pokój | 9.3 m2 | 17.8 m2 |
| 6. łazienka | 5.2 m2 | 9.1 m2 |
| 7. pralnia | 4.6 m2 | 10.9 m2 |
| 8. łazienka | 4.6 m2 | 7.8 m2 |
| 9. garderoba | 4.0 m2 | 4.0 m2 |
| 10. klatka schodowa | 3.1 m2 | |
| Razem | 75 m2 | 134.5 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 394 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 166.1 m² |
| KUBATURA | 862.3 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 7.7 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 265 m² |
| EP | 38.1 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1900 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 12.6 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 15 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| KOCIOŁ | Viesmann |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW | EKO-BIO |
| ELEWACJA | kompletny system ociepleń TERMO ORGANIKA; podmurówka płytki elewacyjne |
| GRZEJNIKI | Purmo |
| INSTALACJE RTV I SAT | Instalacja RTV i SAT firmy GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o. |
| OKNA | firmy OKNOPLAST |
| OKNA DACHOWE | Velux |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 523 156 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 127 725 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 357 703 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 639 425 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 880 859 zł |
153.2 m2
6
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
153.2 m2
6
2
2
152.3 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
152.3 m2
6
3
2
152.9 m2
6
2
2
152.9 m2
6
2
2
150.4 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
150.4 m2
6
3
2
154.8 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
154.8 m2
6
3
2
154.9 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
154.9 m2
6
3
2
157.1 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
157.1 m2
6
3
2
154.2 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
154.2 m2
6
3
2
154.8 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
154.8 m2
6
3
2
158.8 m2
6
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
158.8 m2
6
2
2
157.4 m2
6
4
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
157.4 m2
6
4
2
158.1 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
158.1 m2
6
3
2
159.3 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
159.3 m2
6
3
2
154.4 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
154.4 m2
6
3
2
155 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
155 m2
6
3
2