strona-glowna
Projekt domu Kordian Sto
99.8 m2
5
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 133.3 m² |
| Powierzchnia netto: | 176.7 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 21.7 m x 25.9 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 30.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2025 |
630 276 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
Dwustanowiskowy garaż w domu parterowym z czterospadowym dachem znaleźć można w projektach domów Karol czy Ksenia. Projekt domu Kordian jest zbliżony ale ma pośrednią powierzchnię i wydłużony zarys oraz dach z kalenicą. Jest to kolejna, obok jeszcze Ajaksa, Bratka czy Kseni propozycja jednolitej konstrukcji dachu nad dość rozbudowanym planem. Takie zestawienie form jest nie tylko ekonomicznym rozwiązaniem dla zamknięcia wnętrza mieszkania ale zapewnia jednocześnie stałą osłonę tarasom. Frontowy wprowadza do sieni i rozszerza widok z dużego kuchennego okna. Taras ogrodowy otwiera się z jednoprzestrzennego pokoju dziennego i głównej sypialni na tyłach domu. Oprócz niej, projekt domu Kordian oferuje jeszcze trzy mniejsze pokoje z możliwością rezygnacji z jednego z nich na rzecz większej kotłowni. Zespół dwóch łazienek zajmuje środek rzutu zapewniając optymalną dostępność i wykorzystanie miejsca bez kontaktu ze ścianą zewnętrzną (zastosować można świetlik tunelowy w dachu). Stosunkowo duże nachylenie połaci, żelbetowy strop oraz krokwiowe wiązary ułatwiają ewentualne wykorzystanie poddasza.
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. salon | 35.2 m2 | 35.2 m2 |
| 2. sypialnia | 15.9 m2 | 15.9 m2 |
| 3. pokój | 14.2 m2 | 14.2 m2 |
| 4. przedpokój | 12.7 m2 | 12.7 m2 |
| 5. kuchnia | 11.6 m2 | 11.6 m2 |
| 6. pokój | 11.2 m2 | 11.2 m2 |
| 7. pokój | 11.2 m2 | 11.2 m2 |
| 8. łazienka | 6.1 m2 | 6.1 m2 |
| 9. sień | 4.7 m2 | 4.7 m2 |
| 10. hol | 4.5 m2 | 4.5 m2 |
| 11. łazienka | 3.4 m2 | 3.4 m2 |
| 12. spiżarka | 2.7 m2 | 2.7 m2 |
| 13. kotłownia | 7.0 m2 | |
| 14. garaż | 36.4 m2 | |
| Razem | 133.4 m2 | 176.8 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 256 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 215.5 m² |
| KUBATURA | 1055.2 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 7.8 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 329 m² |
| EP | 47.38 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1800 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 13.7 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 17.9 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo płatwiowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | brak |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz / pompa ciepła |
| KOCIOŁ | gazowy kondensacyjny Viessmann – Vitodens 333-F |
| POMPA CIEPŁA | Viessmann - Vitocal 222-A - powietrze/woda w wersji monoblok |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z PALIWEM STAŁYM | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | styropian Termoorganika |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy H+H |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy H+H |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm beton komórkowy H+H |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW | EKO-BIO |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | aluminiowe ALURON |
| ELEWACJA | kompletny system ociepleń TERMO ORGANIKA. Płytki elewacyjne Grenada firmy Stegu |
| GRZEJNIKI | Purmo |
| INSTALACJE RTV I SAT | TELKOM -TELMOR |
| IZOLACJA TERMICZNA FUNDAMENTÓW | Izolacja termiczna ścian fundamentowych: polistyren ekstrudowany SYNTHOS XPS PRIME S30 o współczynniku λ 0,032 W/mK |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Izolacja termiczna posadzki na gruncie: polistyren ekstrudowany SYNTHOS XPS PRIME S30 o współczynniku λ 0,032 W/mK |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | wełna mineralna |
| OKNA | aluminiowe firmy ALURON |
| OKNA DACHOWE | Velux |
| WYŁAZ DACHOWY | Velux |
| ZMIĘKCZACZ WODY | KLARSAN |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 630 276 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 133 343 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 289 331 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 640 133 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 919 607 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
99.8 m2
5
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
99.9 m2
4
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 512 zł
102.9 m2
4
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
109.3 m2
5
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
109.3 m2
5
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
112.5 m2
4
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
115 m2
5
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
124.6 m2
5
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
133.3 m2
5
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
133.3 m2
5
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
147.6 m2
5
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
132.7 m2
5
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
132.7 m2
5
2
2
137.1 m2
5
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
137.1 m2
5
3
2
135.3 m2
5
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
135.3 m2
5
3
2
136.9 m2
5
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
136.9 m2
5
2
2
128.6 m2
5
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
128.6 m2
5
2
2
135.4 m2
5
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
135.4 m2
5
2
2
130.3 m2
5
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
130.3 m2
5
2
2
135.4 m2
5
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
135.4 m2
5
3
2
130 m2
5
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 912 zł
130 m2
5
3
2
130.9 m2
5
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 752 zł
130.9 m2
5
2
2