strona-glowna
Projekt domu Zenon Polo
131.1 m2
5
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 148.6 m² |
| Powierzchnia netto: | 249.9 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 22.9 m x 21.3 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
495 215 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 28.2 m2 | 28.2 m2 |
| 2. pokój | 11.4 m2 | 11.4 m2 |
| 3. jadalnia | 11.0 m2 | 11.0 m2 |
| 4. kuchnia | 8.0 m2 | 8.0 m2 |
| 5. sień | 7.0 m2 | 7.0 m2 |
| 6. łazienka | 3.9 m2 | 3.9 m2 |
| 7. hol | 3.5 m2 | 3.5 m2 |
| 8. garderoba | 1.5 m2 | 2.2 m2 |
| 9. spiżarka | 1.1 m2 | 1.1 m2 |
| 10. klatka schodowa | 3.4 m2 | |
| 11. schowek | 1.8 m2 | |
| 12. garaż | 35.1 m2 | |
| 13. kotłownia | 7.4 m2 | |
| Razem | 75.6 m2 | 124 m2 |
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój | 15.2 m2 | 19.0 m2 |
| 2. pokój | 13.3 m2 | 16.9 m2 |
| 3. pokój | 12.4 m2 | 14.1 m2 |
| 4. pokój | 12.1 m2 | 14.8 m2 |
| 5. przedpokój | 6.8 m2 | 6.8 m2 |
| 6. łazienka | 6.2 m2 | 8.5 m2 |
| 7. garderoba | 4.3 m2 | 4.3 m2 |
| 8. łazienka | 2.9 m2 | 4.9 m2 |
| 9. strych | 33.3 m2 | |
| 10. klatka schodowa | 3.4 m2 | |
| Razem | 73.2 m2 | 126 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 310.5 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 159 m² |
| KUBATURA | 1010 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.6 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 262 m² |
| EP | 50.15 kWh/(m² rok) |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 13.3 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 14.9 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| MOŻLIWOŚĆ ADAPTACJI DO PALIWA STAŁEGO | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy SOLBET |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy SOLBET |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy SOLBET |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| BRAMA GARAŻOWA | firmy HÖRMANN |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, płytki cegłopodobne Country lub Cambridge firmy Stegu. |
| OKNA DACHOWE | firmy VELUX |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 495 215 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 120 903 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 338 598 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 605 274 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 833 813 zł |
131.1 m2
5
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
135.6 m2
6
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
136.4 m2
6
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
140.9 m2
5
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
143.1 m2
5
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
148.6 m2
6
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
164.4 m2
6
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
153.2 m2
6
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
153.2 m2
6
2
2
152.3 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
152.3 m2
6
3
2
152.9 m2
6
2
2
152.9 m2
6
2
2
146.9 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
146.9 m2
6
3
2
150.4 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
150.4 m2
6
3
2
146.9 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
146.9 m2
6
3
2
148.4 m2
6
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
148.4 m2
6
2
2
144.7 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
144.7 m2
6
3
2