account_circle
Moje konto
expand_more
expand_less
shopping_cart
0
Koszyk
Brak produktów
Projekt domu Mirabel Duo (1643)
| Powierzchnia użytkowa: | 114.4 m² |
| Powierzchnia netto: | 125.6 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 15 m x 19.4 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 35.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na III kwartał 2021 |
209 573 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 990 zł
3 990 zł
Cena dotyczy jednego segmentu. Pompa ciepła za dopłatą 500 PLN.
Odbicie lustrzane:
Projekt dostępny od ręki
Masz pytania?
Zadzwoń
Grupa bliźniaków, do których należą projekt domu Mirabel Duo i nieco mniejsza Morela Duo jest najoszczędniejsza w gospodarowaniu przestrzenią, na najwęższych działkach. Te parterowe domy z użytkowym poddaszem oferują mieszkanie dla czteroosobowej rodziny na najsmuklejszym planie wśród propozycji o powierzchni ok. 110m2 w dwóch zbliżonych wersjach funkcjonalnych. Strefa dzienna mieszkania znajduje się w nich na tyłach domu. Naprzeciwko schodów, znalazła się otwarta na pokój dzienny kuchnia, powiększona ryzalitem z narożnym oknem, które poszerza wgląd na otoczenie domu. Salon składa się z części jadalnianej i rekreacyjnej. Pod dwuspadowym dachem o kalenicy równoległej do drogi dojazdowej są trzy sypialnie z łazienką. Każda ma oryginalny kształt: dwie od frontu i od ogrodu dzięki płasko przekrytym lukarnom, a najmniejsza z nich - za sprawą narożnego okna ryzalitu. W projekcie domu Mirabel Duo od frontu zamiast garażu zaplanowano gabinet, a łazienka z kotłem gazowym znalazła się bliżej wejścia, ustępując miejsce pod odwróconymi schodami na schowek. Identyczna szerokość traktu i nowoczesna pudełkowa stylistyka pozwalają łączyć segmenty obu rozwiązań.
Rzuty
Rzut: parter
Rzut: poddasze
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 160.1 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 80.7 m² |
| KUBATURA | 530 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.9 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 86 m² |
| EP | 64.88 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.2000 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 8 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 11.4 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK |
| OKNA DACHOWE | firmy FAKRO |
Szacunkowy koszt budowy
Koszt aktualny na: III kwartał 2021
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 209 573 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 52 562 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 152 924 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 262 347 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 362 497 zł |






