PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 213.4 m² |
| Powierzchnia netto: | 316.6 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 36.1 m x 15.4 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 10 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
627 391 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7 283 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 409.2 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 204.6 m² |
| KUBATURA | 1102 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.2 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 347 m² |
| EP | 60.69 kWh/(m² rok) |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 28.1 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 7.4 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | prefabrykowany typu TERIVA |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| BRAMA GARAŻOWA | firmy HÖRMANN |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 627 391 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 153 173 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 428 972 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 766 826 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 1 056 364 zł |
78.8 m2
5
2
0
79.3 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
105.9 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
117.2 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
213.4 m2
10
4
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7 283 zł
217.8 m2
10
4
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7 083 zł
217.8 m2
10
4
2
212.5 m2
10
4
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7 283 zł
212.5 m2
10
4
2