PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 112 m² |
| Powierzchnia netto: | 150.8 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 12.5 m x 23.6 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 39.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
298 794 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 186.5 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 105.7 m² |
| KUBATURA | 590 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.97 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 120 m² |
| EP | 39.81 kWh/(m² rok) |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 8.8 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 15.6 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | szkielet drewniany |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana |
| STROP | szkielet drewniany |
| TYP SCHODÓW | drewniane |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 14 cm szkielet drewniany |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 14 cm szkielet drewniany |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 10 cm szkielet drewniany |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| BRAMA GARAŻOWA | firmy HÖRMANN |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | tynk cienkowarstwowy |
| OKNA DACHOWE | firmy VELUX |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 298 794 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 72 948 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 204 297 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 365 199 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 503 091 zł |
114.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
114.6 m2
5
2
1
108.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
108.9 m2
5
2
1
110.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
110.2 m2
5
2
1