Brak produktów
Projekt domu Lila Bo Duo (1650)
| Powierzchnia użytkowa: | 108.9 m² |
| Powierzchnia netto: | 148.5 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 12.2 m x 20.3 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na IV kwartał 2025 |
365 452 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
Masz pytania?
Zadzwoń
Lila Bo Duo - szczegóły projektu
Projekt domu Lila Bo Duo jest większą wersją Lili Duo, która ma identyczny program funkcjonalny przy nieco krótszym i węższym planie. Oba rozwiązania oferują mieszkanie w niewielkim domu do zabudowy bliźniaczej, (w granicy działki) dla pięcioosobowej rodziny, z wbudowanym garażem. Część dzienna rozciąga się nie przez cały trakt, a jedynie na tyłach domu. Dzięki temu od frontu, oprócz wjazdu do garażu, osobne pomieszczenia mogły zająć kotłownia i mała łazienka. Głębiej, naprzeciwko schodów, znalazła się otwarta kuchnia, a po obu stronach szerokiego wyjścia na taras - salon z jadalnią. Na poddaszu zmieściły się cztery sypialnie z wygodną łazienką.
Projekt domu Lila Bo Duo przedstawia zwarty rzut i nowoczesną sylwetkę z ciekawym wejściem do budynku. Osłania je balkon wsparty na wjazdowej części garażu, przekrytej w dalej opuszczonym okapem. Powstała w ten sposób wnęka zapewnia prywatność wejściom obu segmentów. W podobny sposób wykorzystano balkon sypialni od ogrodu, który chroni przed słońcem i opadami szerokie przeszklenie pokoju dziennego. Dwuspadowy dach z kalenicą równoległą do drogi dojazdowej urozmaicają w obu połaciach płasko przekryte lukarny.
Rzuty
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 181.7 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 93.7 m² |
| KUBATURA | 624 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9.1 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 134 m² |
| EP | 67.96 kWh/(m² rok) |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 8 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 12.2 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo płatwiowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| BRAMA GARAŻOWA | firmy HÖRMANN |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK |
| OGRODZENIE | firmy JONIEC |
| OKNA DACHOWE | firmy VELUX |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 365 452 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 91 348 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 264 531 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 436 934 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 629 983 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Lila Prima Duolit
187.9 m2
10
4
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 6 773 zł
strona-glowna
Projekt domu Lila Duolit
190.3 m2
10
4
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7 113 zł
strona-glowna
Projekt domu Lila 2 Duolit
205.8 m2
10
4
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7 113 zł
strona-glowna
Projekt domu Lila Bo Duolit
217.8 m2
10
4
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7 083 zł
strona-glowna
Projekt domu Lila Rex Duolit
251.5 m2
10
4
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7 423 zł
Podobne projekty
Projekt domu Dino Duo
106.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
106.7 m2
5
2
1
Projekt domu Enzo Duo
112 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
112 m2
5
2
1
Projekt domu Felicja Duo
110.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
110.2 m2
5
2
1






