PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 87.2 m² |
| Powierzchnia netto: | 119.8 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 12.8 m x 17 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 39.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
237 402 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 040 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 153.4 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 79.2 m² |
| KUBATURA | 470 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 106 m² |
| EP | 69.72 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1600 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 8.8 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| KOCIOŁ | Viesmann |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| BRAMA GARAŻOWA | firmy HÖRMANN |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | tynk cienkowarstwowy, miejscowo obłożone "deskami włóknocementowymi" CEDRAL CLICK SMOOOTH |
| OKNA DACHOWE | firmy FAKRO |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 237 402 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 57 960 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 162 321 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 290 164 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 399 723 zł |
174.4 m2
10
4
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 6 773 zł
91.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
91.9 m2
5
2
1
91.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
91.7 m2
5
2
1