PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 110.2 m² |
| Powierzchnia netto: | 198.9 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 11.6 m x 27.7 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
394 151 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 265.6 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 93.9 m² |
| KUBATURA | 853 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 10 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 122 m² |
| EP | 63.54 kWh/(m² rok) |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 7.6 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 12.8 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| KOCIOŁ | Viesmann |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy SOLBET |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy SOLBET |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy SOLBET |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| BRAMA GARAŻOWA | firmy HÖRMANN |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, deska elewacyjna CEDRAL |
| OKNA DACHOWE | Fakro |
| WYŁAZ DACHOWY | firmy VELUX |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 394 151 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 96 229 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 269 497 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 481 749 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 663 647 zł |
99.6 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
110.2 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
114.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
114.6 m2
5
2
1
106.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
106.7 m2
5
2
1
112 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
112 m2
5
2
1
108.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
108.9 m2
5
2
1