PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 104.7 m² |
| Powierzchnia netto: | 139 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 14.1 m x 16.8 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 39.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
275 529 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 176.9 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 88.4 m² |
| KUBATURA | 570 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.9 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 134 m² |
| EP | 69.2 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.2000 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 10.5 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 15.3 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| KOCIOŁ | Viesmann |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| BRAMA GARAŻOWA | firmy HÖRMANN |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | tynk cienkowarstwowy, deska elewacyjna CEDRAL |
| OKNA DACHOWE | firmy VELUX |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | WYKOŃCZENIE: Tynki wewnętrzne: gładź szpachlowa SICHER BAUTECHNIK Sp. z o.o. Elewacja: tynk cienkowarstwowy + deska elewacyjna CEDRAL Podmurówka: płytki kamienne |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 275 529 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 67 268 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 188 390 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 336 764 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 463 919 zł |
127.7 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
209.5 m2
8
4
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7 113 zł
105.3 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
105.3 m2
4
2
1
106 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
106 m2
4
2
1