account_circle
Moje konto
expand_more
expand_less
shopping_cart
0
Koszyk
Brak produktów
Projekt domu Mateo Alfa (1660)
| Powierzchnia użytkowa: | 101.7 m² |
| Powierzchnia netto: | 158.1 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 18.5 m x 17.7 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
313 299 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 490 zł
4 490 zł
Pompa ciepła za dopłatą 500 PLN.
Odbicie lustrzane:
Projekt dostępny od ręki
Masz pytania?
Zadzwoń
Atos i Szafir, a teraz także Mateo Alfa, to projekty domów z użytkowym poddaszem i wbudowanym garażem, ekonomicznych w budowie i nowocześnie rozwiązanych w oparciu o tradycyjną bryłę. Wszystkie mają prosty dwuspadowy dach bez lukarn, nieco ponad 100m2, przy czym Mateo Alfa ma rzut najbardziej zbliżony do kwadratu. To wyróżnia go również w Rodzinie Mateo. Wersje powiązane są prostotą, kształtem i skalą budynku oraz identyczną strefą wejściową z frontowymi drzwiami we wnęce. Dostępność garażu z sieni oraz schowek przy kotłowni przypomina rozwiązania bardziej tradycyjnego Oberka. W projekcie Mateo Alfa salon jest najwyraźniej otwarty na hol. Kuchnia ma nowoczesne okno narożne skierowane na wejście do budynku, bo inaczej niż w Mateo i Mateo Rex usytuowane zostały schody ze spiżarnią pod biegami. Najniższe stopnie są elementem pokoju dziennego. W podobnie prosty, elegancki sposób co w innych wersjach, zaprojektowano gładkie elewacje bez balkonów, choć front jest o dwa metry węższy przy tej samej szerokości. Cztery pokoje i spora łazienka zmieszczą się na poddaszu w projekcie Mateo Alfa. Większe warianty oferują tu jeszcze osobną pralnię.
Rzuty
Rzut: parter
Rzut: poddasze
Spacer 3D
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 200.7 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 101.7 m² |
| KUBATURA | 644.6 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 175 m² |
| EP | 67.97 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1700 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 10.5 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9.7 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| POKRYCIE DACHOWE | płytki dachowe CEDRAL |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| MOŻLIWOŚĆ ADAPTACJI DO PALIWA STAŁEGO | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna, alternatywnie mechaniczna Heatpex Aria |
| DOSTĘPNA WERSJA Z ANEKSEM NA WENTYLACJĘ MECHANICZNĄ HEATPEX | Tak |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy SOLBET Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy SOLBET Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy SOLBET Optimal |
| WENTYLACJA | grawitacyjna, alternatywnie mechaniczna Heatpex Aria |
| OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW | EKO-BIO |
| BRAMA GARAŻOWA | firmy HÖRMANN |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, deska elewacyjna CEDRAL |
| IZOLACJA TERMICZNA FUNDAMENTÓW | Izolacja termiczna ścian fundamentowych: polistyren ekstrudowany SYNTHOS XPS PRIME S30 o współczynniku λ 0,034 W/mK |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Izolacja termiczna posadzki na gruncie: polistyren ekstrudowany SYNTHOS XPS PRIME S30 o współczynniku λ 0,034 W/mK |
| OKNA DACHOWE | firmy VELUX |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | Tynki wewnętrzne: zaprawa tynkarska firmy SICHER BAUTECHNIK |
Szacunkowy koszt budowy
Koszt aktualny na: II kwartał 2022
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 313 299 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 76 490 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 214 215 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 382 929 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 527 515 zł |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Mateo Alfa
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
101.7 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Mateo Alfa OZE
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
102.6 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Mateo
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
124.9 m2
6
2
1
4 890 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Mateo Rex
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
126 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Mateo Sol
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
126.3 m2
6
2
1
4 890 zł z VAT
Podobne projekty
Projekt domu Chaber
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą .
104.3 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
104.3 m2
5
2
1
Projekt domu Krab Z Piwnicą
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą .
97.9 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
97.9 m2
5
2
1
Projekt domu Majka Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem.
99.3 m2
5
2
1
4 090 zł z VAT
99.3 m2
5
2
1
Projekt domu Czaruś Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem.
97.7 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
97.7 m2
5
2
1
Projekt domu Fiona
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
103.9 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
103.9 m2
5
2
1
Projekt domu Majka Solis
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
101.5 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
101.5 m2
5
2
1
Projekt domu Mlecz Alfa
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
106.7 m2
5
2
1
3 690 zł z VAT
106.7 m2
5
2
1
Projekt domu Krab Neo
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
104.3 m2
5
2
1
3 890 zł z VAT
104.3 m2
5
2
1
Projekt domu Zofia Prima
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
105.6 m2
5
3
1
4 390 zł z VAT
105.6 m2
5
3
1
Projekt domu Smyk Alfa
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
102.4 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
102.4 m2
5
2
1
Projekt domu Ewa Neo
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
100.8 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
100.8 m2
5
2
1
Projekt domu Tarot Sto
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
105.1 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
105.1 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek Neo
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
101.6 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
101.6 m2
5
2
1
Projekt domu Zojka Nano
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
96.8 m2
5
3
1
4 090 zł z VAT
96.8 m2
5
3
1
Projekt domu Czaruś
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
102 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
102 m2
5
2
1
Projekt domu Wodnik Mały
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
101.1 m2
5
2
1
4 290 zł z VAT
101.1 m2
5
2
1
Projekt domu Mały Dworek
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem czterospadowym i garażem.
102.3 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
102.3 m2
5
2
1
Projekt domu Amelia 100
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
103.2 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
103.2 m2
5
2
1
Projekt domu Atos
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
106.3 m2
5
2
1
3 690 zł z VAT
106.3 m2
5
2
1
Projekt domu Nadar Bobo
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
98.2 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
98.2 m2
5
2
1
Projekt domu Lila 2 Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem.
102.8 m2
5
2
1
4 390 zł z VAT
102.8 m2
5
2
1
Projekt domu Dino Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem.
106.7 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
106.7 m2
5
2
1
Projekt domu Liana
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
99.8 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
99.8 m2
5
2
1
Projekt domu Dingo
Nowoczesny projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym.
106.4 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
106.4 m2
5
2
1
Projekt domu Sambor As
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
101.3 m2
5
2
1
3 690 zł z VAT
101.3 m2
5
2
1
Projekt domu Sambor As Sol
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
101.3 m2
5
5
1
3 690 zł z VAT
101.3 m2
5
5
1
Projekt domu Mateo Alfa OZE
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
102.6 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
102.6 m2
5
2
1
Projekt domu Sambor As Oze
Nowoczesny projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym.
100.9 m2
5
2
1
3 690 zł z VAT
100.9 m2
5
2
1
Projekt domu Dino Alter
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
105.9 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
105.9 m2
5
2
1
Projekt domu Felicja Sto Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem, z piwnicą .
99.6 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
99.6 m2
5
2
1
Projekt domu Ara 128
Projekt w stylu nowoczesnej stodoły małego domu z poddaszem.
99.5 m2
5
2
1
4 190 zł z VAT
99.5 m2
5
2
1






