PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 174.4 m² |
| Powierzchnia netto: | 239.6 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 25.3 m x 17 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 39.0° |
| Ilość pokoi: | 10 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
474 804 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 6 773 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 302.4 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 156 m² |
| KUBATURA | 937.8 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 208 m² |
| EP | 69.98 kWh/(m² rok) |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 17.4 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| KOCIOŁ | Viesmann |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| BRAMA GARAŻOWA | firmy HÖRMANN |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | tynk cienkowarstwowy, miejscowo obłożone "deskami włóknocementowymi" CEDRAL CLICK SMOOOTH |
| OKNA DACHOWE | firmy FAKRO |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 474 804 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 115 920 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 324 642 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 580 327 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 799 446 zł |
174.4 m2
10
4
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 6 773 zł