account_circle
Moje konto
expand_more
expand_less
shopping_cart
0
Koszyk
Brak produktów
Projekt domu Emilia Grota Duo (1664)
| Powierzchnia użytkowa: | 127.7 m² |
| Powierzchnia netto: | 208 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 14.5 m x 17.3 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 39.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
412 184 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 5 090 zł
5 090 zł
Cena dotyczy jednego segmentu. Pompa ciepła za dopłatą 500 PLN.
Odbicie lustrzane:
Wysyłka do 7 dni
Masz pytania?
Zadzwoń
Wśród domów bliźniaczych (do budowy w granicy działki) projekt domu Emilia Grota Duo wyróżnia się pełnym podpiwniczeniem. Zwraca też uwagę eklektycznym połączeniem elementów bryły. Pionowy rytm tradycyjnych lukarn w dwuspadowym dachu ciekawie kontrastuje z płaskimi detalami płytkich zadaszeń wejścia i tarasu ogrodowego oraz z nowoczesnymi detalami oddzielającymi lustrzane części budynku. Niestandardowo rozwiązano w projekcie domu Emilia Grota Duo także komunikację we wnętrzu. Schody na poddasze prowadzą wprost z salonu połączonego z wysuniętą ku frontowi kuchnią. Kolejną zaletą domu, wynikającą z umieszczenia garażu w piwnicy, są dwa dodatkowe, niewielkie pokoje na parterze położone ustronnie, z łatwym dostępem do łazienki. Na poddaszu architekt zaprojektował trzy stosunkowo duże sypialnie i przestronną łazienkę. Przedpokój jest ładny i wygodny, a sypialnia główna dysponuje własną przestronną garderobą. Atutem projektu jest duże narożne przeszklenie pokoju dziennego. Kieruje ono widok oraz wyjście na taras z dala od granicy segmentów, zapewniając spokój i intymność zarówno w domu jak i ogrodzie.
Rzuty
Rzut: piwnica
Rzut: parter
Rzut: poddasze
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 267.8 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 88.4 m² |
| KUBATURA | 810 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 10.3 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 133 m² |
| EP | 66.28 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.2000 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 10.1 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 8.8 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| KOCIOŁ | Viesmann |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| BRAMA GARAŻOWA | firmy HÖRMANN |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | tynk cienkowarstwowy, deska elewacyjna CEDRAL |
| OKNA DACHOWE | firmy VELUX |
Szacunkowy koszt budowy
Koszt aktualny na: II kwartał 2022
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 412 184 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 100 631 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 281 827 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 503 790 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 694 010 zł |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Emilia Grota Duo
Projekt domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem, z piwnicą .
127.7 m2
6
2
1
5 090 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Emilia Duolit
Projekt domu dwulokalowego, z poddaszem, z dachem dwuspadowym.
209.5 m2
8
4
2
7 463 zł z VAT
Podobne projekty
Projekt domu Fryda Duo
Projekt domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem.
131.8 m2
6
2
1
4 290 zł z VAT
131.8 m2
6
2
1






