PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 209.5 m² |
| Powierzchnia netto: | 278.1 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 27.9 m x 16.8 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 39.0° |
| Ilość pokoi: | 8 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
551 098 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7 113 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 349.4 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 174.7 m² |
| KUBATURA | 1140 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.9 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 268 m² |
| EP | 82.41 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.2000 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 19.9 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 8.8 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| KOCIOŁ | Viesmann |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| BRAMA GARAŻOWA | firmy HÖRMANN |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | tynk cienkowarstwowy + deska elewacyjna CEDRAL |
| OKNA DACHOWE | firmy VELUX |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | Tynki wewnętrzne: gładź szpachlowa SICHER BAUTECHNIK Sp. z o.o. Elewacja: tynk cienkowarstwowy + deska elewacyjna CEDRAL Podmurówka: płytki kamienne |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 551 098 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 134 546 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 376 807 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 673 577 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 927 905 zł |
127.7 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
209.5 m2
8
4
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7 113 zł
210.7 m2
8
4
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7 283 zł
210.7 m2
8
4
2