strona-glowna
Projekt domu Blanka Bobo...
89.6 m2
4
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 106.9 m² |
| Powierzchnia netto: | 133.8 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 20.4 m x 23.5 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 25.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na IV kwartał 2025 |
393 292 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
Zbliżony do kwadratu rzut i czterospadowy dach domu mogą być realizowane tylko w niektórych lokalizacjach działek. Do takich nietradycyjnych dla polskiego krajobrazu rozwiązań domów parterowych jak Ksenia, Bratek czy Karol dołączyły projekty mniejszych domów z rodziny Blanki.
Projekt domu Blanka Nano ma proporcjonalnie powiększony rzut, przy programie funkcjonalnym i rozkładzie pomieszczeń zaczerpniętym z mniejszej Blanki. W części frontowej uwagę zwraca dostępna wygodnie z sieni, duża kotłownia z pralnią, łącząca mieszkanie z garażem. Otwarta strefa dzienna złożona z kuchni ze spiżarnią i z przestronnego salonu rozciąga się od wejścia aż do ogrodu. Zaznaczono ją w bryle narożnymi tarasami na słupach. Ich głębokość można w adaptacji regulować decydując się na większe pomieszczenia lub bardziej szczelne osłonięcie tarasów przed słońcem i deszczem. Środek planu przeznaczono na komunikację i gościnną łazienkę. W głębi znajdują się trzy sypialnie dla 4 osób z kolejną, większą łazienką.
Nowoczesność koncepcji projektu domu Blanka Nano podkreślają narożne okna i duże, przesuwne przeszklenie pokoju dziennego, umożliwiające latem włączenie ogrodu do przestrzeni życia rodzinnego i towarzyskiego.
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 26.8 m2 | 26.8 m2 |
| 2. sypialnia | 12.7 m2 | 12.7 m2 |
| 3. pokój | 10.5 m2 | 10.5 m2 |
| 4. pokój | 9.9 m2 | 9.9 m2 |
| 5. pokój | 9.9 m2 | 9.9 m2 |
| 6. kuchnia | 9.7 m2 | 9.7 m2 |
| 7. przedpokój | 9.7 m2 | 9.7 m2 |
| 8. łazienka | 4.8 m2 | 4.8 m2 |
| 9. sień | 4.0 m2 | 4.0 m2 |
| 10. łazienka | 3.4 m2 | 3.4 m2 |
| 11. hol | 3.1 m2 | 3.1 m2 |
| 12. spiżarka | 2.4 m2 | 2.4 m2 |
| 13. kotłownia + pralnia | 9.0 m2 | |
| 14. garaż | 18.0 m2 | |
| Razem | 106.9 m2 | 133.9 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 166.9 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 166.9 m² |
| KUBATURA | 795 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 6.8 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 257 m² |
| EP | 46.41 kWh/(m² rok) |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 12.4 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 15.5 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | prefabrykowane wiązary drewniane MITEK Industries Polska |
| STROP | dolny pas wiązarów MITEK |
| TYP SCHODÓW | brak |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz / pompa ciepła |
| KOCIOŁ | gazowy kondensacyjny Viessmann – Vitodens 222-F |
| POMPA CIEPŁA | VITOCAL 151-A typ AWOT-E-AC-AF - powietrze/woda w wersji monoblok |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy SOLBET Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy SOLBET Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy SOLBET Optimal |
| WENTYLACJA | mechaniczna mechaniczna Thessla Green |
| OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW | EKO-BIO |
| BRAMA GARAŻOWA | firmy HÖRMANN |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK |
| GRZEJNIKI | Convector |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | Tynki wewnętrzne: zaprawa tynkarska firmy SICHER BAUTECHNIK Elewacja: tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, Rekomendujemy zaprawy, kleje oraz wyprawy tynkarskie firmy SICHER BAUTECHNIK |
| WENTYLACJA - PRODUCENCI | mechaniczna Thessla Green |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 393 292 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 97 277 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 277 580 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 461 766 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 670 873 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
89.6 m2
4
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
89.6 m2
4
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
98.9 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
99.5 m2
4
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
99.5 m2
4
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
106.9 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
115.1 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
124.9 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
111.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
111.7 m2
5
2
1