PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 131.1 m² |
| Powierzchnia netto: | 161.7 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 15.1 m x 18.7 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 20.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
308 386 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój | 14.8 m2 | 14.8 m2 |
| 2. pokój | 13.4 m2 | 13.4 m2 |
| 3. pokój | 12.1 m2 | 12.1 m2 |
| 4. gabinet | 10.0 m2 | 10.0 m2 |
| 5. łazienka | 7.2 m2 | 7.2 m2 |
| 6. przedpokój | 6.6 m2 | 6.6 m2 |
| 7. łazienka | 4.4 m2 | 4.4 m2 |
| 8. pralnia | 3.9 m2 | 3.9 m2 |
| 9. przedpokój | 3.2 m2 | 3.2 m2 |
| 10. klatka schodowa | 1.9 m2 | |
| Razem | 75.6 m2 | 77.5 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 203.6 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 107.5 m² |
| KUBATURA | 697 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.16 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 156 m² |
| EP | 62.34 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1700 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 11.1 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10.7 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Alternatywnie zalecamy płyty PIR firmy Gór-Stal. |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| BRAMA GARAŻOWA | firmy HÖRMANN |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Alternatywnie zalecamy płyty PIR firmy Gór-Stal. |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | Tynki wewnętrzne: zaprawa tynkarska firmy SICHER BAUTECHNIK Elewacja: tynki firmy SICHER BAUTECHNIK Podmurówka: płytki klinkierowe Rekomendujemy zaprawy, kleje oraz wyprawy tynkarskie firmy SICHER BAUTECHNIK. |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 308 386 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 74 267 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 214 132 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 359 675 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 512 073 zł |
130.9 m2
4
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
131.1 m2
5
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
137.2 m2
5
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
262.4 m2
8
6
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 8 303 zł
130.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
130.9 m2
5
2
1