account_circle
Moje konto
expand_more
expand_less
shopping_cart
0
Koszyk
Brak produktów
Projekt domu Dominik Rex (1686)
| Powierzchnia użytkowa: | 123.3 m² |
| Powierzchnia netto: | 179.1 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 17.1 m x 21.6 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 45.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na IV kwartał 2023 |
430 631 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 890 zł
4 890 zł
Pompa ciepła za dopłatą 500 PLN.
Odbicie lustrzane:
Projekt dostępny od ręki
Masz pytania?
Zadzwoń
Projekt domu Dominik Rex jest mniejszy od wersji As i Polo ale zachowuje "rodzinny" kształt bryły i układ funkcjonalny. Wszystkie domy mają użytkowe poddasze, zwarty, podłużny plan z dwuspadowym, stromym dachem i wejściem od szczytu oraz pojedynczy, ekonomicznie wbudowany garaż. Doskonale nadają się na węższe działki. Prosta konstrukcja wydziela na parterze dwa równoległe trakty. W skromniejszej części wejściowej wariantu Rex, zamiast garderoby zaplanowano szafę w sieni ale już gabinet za nią jest przestronniejszy niż w większych wersjach. Trakt z garażem i kotłownią zamyka od ogrodu kuchnia połączona przestrzennie z salonem, który sąsiaduje z klatką schodową i schowkiem pod jej biegiem. Istnieje możliwość niewielkich zmian w obrębie kotłowni, łazienki i spiżarni dzięki ściankom działowym. Poddasze w projekcie domu Dominik Rex to cztery ustawne pokoje, łazienka i pralnia. Budynek jest nowoczesny i energooszczędny, ma gładki dach bez lukarn, na którym miejsce znajdzie wydajny zestaw paneli słonecznych. Urozmaicenie sylwetki stanowi frontowa wnęka przy garażu i długa loggia sypialni pod okapem, która od ogrodu ocienia taras i osłania duże przeszklenie salonu.
Rzuty
Rzut: parter
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 25.0 m2 | 25.0 m2 |
| 2. kuchnia | 11.7 m2 | 11.7 m2 |
| 3. gabinet | 9.4 m2 | 9.4 m2 |
| 4. hol | 7.7 m2 | 7.7 m2 |
| 5. sień | 3.7 m2 | 3.7 m2 |
| 6. spiżarka | 2.7 m2 | 2.7 m2 |
| 7. wc | 2.5 m2 | 2.5 m2 |
| 8. kotłownia | 2.8 m2 | |
| 9. garaż | 18.9 m2 | |
| 10. pomieszczenie gospodarcze | 5.5 m2 | |
| 11. klatka schodowa | 3.5 m2 | |
| Razem | 62.7 m2 | 93.4 m2 |
Rzut: poddasze
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 238.7 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 123.5 m² |
| KUBATURA | 702 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9.1 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 213 m² |
| EP | 44.95 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1700 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 9.1 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 13.6 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| MOŻLIWOŚĆ ADAPTACJI DO PALIWA STAŁEGO | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | mechaniczna mechaniczna Thessla Green |
| OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW | EKO-BIO |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK |
| IZOLACJA TERMICZNA FUNDAMENTÓW | Izolacja termiczna ścian fundamentowych: polistyren ekstrudowany SYNTHOS XPS PRIME S30 o współczynniku λ 0,032 W/mK |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Izolacja termiczna posadzki na gruncie: polistyren ekstrudowany SYNTHOS XPS PRIME S30 o współczynniku λ 0,032 W/mK |
| OKNA DACHOWE | firmy FAKRO |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | Tynki wewnętrzne: zaprawa tynkarska firmy SICHER BAUTECHNIK Elewacja: tynki firmy SICHER BAUTECHNIK Podmurówka: płytki klinkierowe lub kamienne |
| WENTYLACJA - PRODUCENCI | mechaniczna Thessla Green |
Szacunkowy koszt budowy
Koszt aktualny na: IV kwartał 2023
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 430 631 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 107 646 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 311 755 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 492 213 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 742 386 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Dominik Prima
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
114 m2
6
2
1
4 690 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Dominik Rex
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
123.3 m2
6
2
1
4 890 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Dominik Polo
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
133.2 m2
6
2
1
4 890 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Dominik Polo OZE
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
133.5 m2
6
2
1
4 890 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Dominik As
Projekt dużego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
151.8 m2
6
2
1
5 090 zł z VAT
Podobne projekty
Projekt domu Kowalik
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
119.9 m2
6
2
1
4 890 zł z VAT
119.9 m2
6
2
1
Projekt domu Sybilla-2
Projekt domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą i garażem.
123.5 m2
6
2
1
5 090 zł z VAT
123.5 m2
6
2
1
Projekt domu Wodnik
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
121.3 m2
6
2
1
4 090 zł z VAT
121.3 m2
6
2
1
Projekt domu Kaja Lux
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
122.1 m2
6
2
1
4 690 zł z VAT
122.1 m2
6
2
1
Projekt domu Saba Mała
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
128.2 m2
6
2
1
4 890 zł z VAT
128.2 m2
6
2
1
Projekt domu Chaber Lux
Projekt domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą i garażem.
123.1 m2
6
2
1
5 090 zł z VAT
123.1 m2
6
2
1
Projekt domu Sonia Midi Lux
Projekt domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą i garażem.
127.4 m2
6
2
1
4 490 zł z VAT
127.4 m2
6
2
1
Projekt domu Sonia Midi
Projekt domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą i garażem.
127.6 m2
6
2
1
5 090 zł z VAT
127.6 m2
6
2
1
Projekt domu Jelonek As
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
126.4 m2
6
2
1
4 690 zł z VAT
126.4 m2
6
2
1
Projekt domu Ślężan Alter
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem wielospadowym i garażem.
123.8 m2
6
2
1
4 290 zł z VAT
123.8 m2
6
2
1
Projekt domu Zoja Rex
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
124.4 m2
6
3
1
4 890 zł z VAT
124.4 m2
6
3
1
Projekt domu Zofia Rex
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
122.7 m2
6
3
1
4 690 zł z VAT
122.7 m2
6
3
1
Projekt domu Majka Puzon
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
125.2 m2
6
2
1
4 290 zł z VAT
125.2 m2
6
2
1
Projekt domu Mariola
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
125.1 m2
6
2
1
4 490 zł z VAT
125.1 m2
6
2
1
Projekt domu Kaja Lux Grota
Projekt domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą i garażem.
122.6 m2
6
2
1
5 090 zł z VAT
122.6 m2
6
2
1
Projekt domu Ślężan
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem czterospadowym i garażem.
125.6 m2
6
2
1
4 490 zł z VAT
125.6 m2
6
2
1
Projekt domu Zoja Neo
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
125.2 m2
6
3
1
4 890 zł z VAT
125.2 m2
6
3
1
Projekt domu Winnik
Projekt domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą i garażem.
122.4 m2
6
2
1
4 890 zł z VAT
122.4 m2
6
2
1
Projekt domu Pamela
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
121.3 m2
6
2
1
4 690 zł z VAT
121.3 m2
6
2
1
Projekt domu Zoltan Neo
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
122.3 m2
6
3
1
4 490 zł z VAT
122.3 m2
6
3
1
Projekt domu Zojka Stok
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
120.3 m2
6
3
1
3 890 zł z VAT
120.3 m2
6
3
1
Projekt domu Marlena
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
128.2 m2
6
2
1
4 890 zł z VAT
128.2 m2
6
2
1
Projekt domu Mateo
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
124.9 m2
6
2
1
4 890 zł z VAT
124.9 m2
6
2
1
Projekt domu Anatol
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
119.1 m2
6
2
1
4 490 zł z VAT
119.1 m2
6
2
1
Projekt domu Helena Rex
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
124.8 m2
6
3
1
4 890 zł z VAT
124.8 m2
6
3
1
Projekt domu Emilia Grota Duo
Projekt domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem, z piwnicą .
127.7 m2
6
2
1
5 090 zł z VAT
127.7 m2
6
2
1
Projekt domu Halina
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
125.6 m2
6
3
1
4 690 zł z VAT
125.6 m2
6
3
1
Projekt domu Mateo Sol
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
126.3 m2
6
2
1
4 890 zł z VAT
126.3 m2
6
2
1






