strona-glowna
Projekt domu Lena Beta
92.6 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 123.3 m² |
| Powierzchnia netto: | 127.1 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 23.4 m x 18.8 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 25.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
330 045 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 35.4 m2 | 35.4 m2 |
| 2. sypialnia | 16.0 m2 | 16.0 m2 |
| 3. pokój | 12.2 m2 | 12.2 m2 |
| 4. pokój | 12.2 m2 | 12.2 m2 |
| 5. kuchnia | 11.7 m2 | 11.7 m2 |
| 6. gabinet | 8.4 m2 | 8.4 m2 |
| 7. przedpokój | 8.0 m2 | 8.0 m2 |
| 8. łazienka | 5.5 m2 | 5.5 m2 |
| 9. hol | 5.0 m2 | 5.0 m2 |
| 10. sień | 3.8 m2 | 3.8 m2 |
| 11. łazienka | 3.6 m2 | 3.6 m2 |
| 12. spiżarka | 1.6 m2 | 1.6 m2 |
| 13. kotłownia + pralnia | 3.8 m2 | |
| Razem | 123.4 m2 | 127.2 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 165.3 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 165.3 m² |
| KUBATURA | 666.5 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 6.4 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 224 m² |
| EP | 64 kWh/(m² rok) |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 15.4 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10.7 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | prefabrykowane wiązary drewniane MITEK Industries Polska |
| STROP | drewniany belkowy |
| TYP SCHODÓW | brak |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz / pompa ciepła |
| KOCIOŁ | gazowy kondensacyjny Viessmann – Vitodens 200 |
| POMPA CIEPŁA | Viessmann - Vitocal 222-A - powietrze/woda w wersji monoblok |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | styropian Termoorganika alternatywnie płyta termPIR WS |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy SOLBET |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy SOLBET |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy SOLBET |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | tynk silikonowy GOLD TO-TSG firmy TERMO ORGANIKA +deska elewacyjna Cedral |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | styropian Termoorganika alternatywnie płyta termPIR WS |
| OKNA DACHOWE | firmy VELUX |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | Tynki wewnętrzne: zaprawa tynkarska firmy SICHER BAUTECHNIK Elewacja: tynk silikonowy GOLD TO-TSG firmy TERMO ORGANIKA + deska elewacyjna Cedral |
| WYŁAZ DACHOWY | firmy VELUX |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 330 045 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 75 595 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 191 297 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 369 981 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 521 342 zł |
92.6 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
96.6 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
106.8 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 352 zł
110.4 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
111.6 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
111.6 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
119.5 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
119.5 m2
5
2
0
118.8 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
118.8 m2
5
2
0
119.9 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
119.9 m2
5
2
0