PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 124.4 m² |
| Powierzchnia netto: | 180.6 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 17.3 m x 17.5 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 39.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
357 886 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 233.6 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 121.1 m² |
| KUBATURA | 710 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.6 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 183 m² |
| EP | 52.67 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.2000 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1400 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 13.3 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9.5 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna, alternatywnie mechaniczna Heatpex Aria |
| DOSTĘPNA WERSJA Z ANEKSEM NA WENTYLACJĘ MECHANICZNĄ HEATPEX | Tak |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | grawitacyjna, alternatywnie mechaniczna Heatpex Aria |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | tynk cienkowarstwowy |
| OKNA DACHOWE | Fakro |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | Tynki wewnętrzne: zaprawa tynkarska firmy SICHER BAUTECHNIK Elewacja: tynki firmy SICHER BAUTECHNIK Podmurówka: płytki kamienne |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 357 886 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 87 375 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 244 701 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 437 425 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 602 588 zł |
124.9 m2
4
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
248.8 m2
8
4
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7 963 zł
253.5 m2
8
4
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7 963 zł
124.9 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
124.9 m2
4
2
1