account_circle
Moje konto
expand_more
expand_less
shopping_cart
0
Koszyk
Brak produktów
Projekt domu Beza Bo Duo (1694)
| Powierzchnia użytkowa: | 106.1 m² |
| Powierzchnia netto: | 124.4 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 12.1 m x 19 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 39.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
246 498 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 190 zł
4 190 zł
Cena dotyczy jednego segmentu. Pompa ciepła za dopłatą 500 PLN.
Odbicie lustrzane:
Projekt dostępny od ręki
Masz pytania?
Zadzwoń
Projekt domu Beza Bo Duo to jedna z najprostszych koncepcji parterowego domu z użytkowym poddaszem do zabudowy bliźniaczej. Tak, jak w nieco mniejszej Bezie Duo, decyduje o tym niewielka powierzchnia, wydłużony w kierunku prostopadłym do drogi dojazdowej rzut i brak garażu. Prosta bryła ma ekonomiczny dach bez lukarn (miejsce na panele słoneczne!). Powstała na nieco szerszym niż w wersji Beza Duo planie. Przy tej samej długości rzutu stworzono więcej miejsca dla życia rodzinnego na parterze oraz trzy wygodniejsze sypialnie dla czterech osób i łazienkę na poddaszu. Połączenie salonu, kuchni i holu tworzy piękne, pełne światła wnętrze. Efektownym rozwiązaniem jest włączenie do salonu schodów. Wariant Bo ma przestronniejszą sień z garderobą. Większa powierzchnia to także zasługa wentylacji mechanicznej, która zwolniła miejsce zajmowane przez kominy. Ryzalit jadalni opasany przeszkleniem, niesie balkon w ścianie szczytowej. To jedyne, obok frontowej wnęki, urozmaicenie sylwetki. W projekcie domu Beza Bo Duo zrezygnowano z różnicy poziomów między sienią, a parterem mieszkania. Podwyższony tarasik wejściowy znalazł się w podcieniu z narożnym słupem.
Rzuty
Rzut: parter
Rzut: poddasze
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 155.3 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 82 m² |
| KUBATURA | 460 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9.6 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 118 m² |
| EP | 61.77 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1800 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1500 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 8.1 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 11 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowa |
| POKRYCIE DACHOWE | płytki dachowe firmy CEDRAL |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | system wentylacji Jawar Atmo |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | alternatywnie zalecamy płyty PIR firmy Gór-Stal |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | tynk silikonowy GOLD TO-TSG firmy TERMO ORGANIKA . Miejscowo obłożone płytkami elewacyjnymi oraz dekowaniem poziomym np. deska elewacyjna firmy CEDRAL |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | alternatywnie zalecamy płyty PIR firmy Gór-Stal |
| PODMURÓWKA | okładzina kamienna |
Szacunkowy koszt budowy
Koszt aktualny na: II kwartał 2022
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 246 498 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 60 181 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 168 540 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 301 281 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 415 038 zł |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Beza Bo Duolit
Projekt domu dwulokalowego, z poddaszem, z dachem dwuspadowym.
212.2 m2
8
4
0
6 523 zł z VAT






