account_circle
Moje konto
expand_more
expand_less
shopping_cart
0
Koszyk
Brak produktów
Projekt domu Igor Polo (1695)
| Powierzchnia użytkowa: | 137.2 m² |
| Powierzchnia netto: | 187.9 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 21.7 m x 18.7 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 20.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na IV kwartał 2021 |
406 278 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 890 zł
4 890 zł
Pompa ciepła za dopłatą 500 PLN.
Odbicie lustrzane:
Projekt dostępny od ręki
Masz pytania?
Zadzwoń
Wygodny, średniej wielkości dom wolnostojący dla 4-5 osób rozplanowano podobnie jak w wariancie do zabudowy bliźniaczej - w projekcie domu Igor Duo. Do części mieszkalnej, zbudowanej na rzucie prostokąta o złotych proporcjach, dostawiono, przesunięty ku frontowi, trakt podwójnego garażu z kotłownią. Na parterze, oprócz przedsionka i wc przy otwartym holu oraz spiżarni, zamknięto tylko przestrzeń pod częścią klatki schodowej. Pokój dzienny jest dzięki temu niezwykle przestronny, oświetlony z trzech stron świata, m.in. przez narożne okna jadalni i kuchni. Podział schodów na biegi różnej długości pozwolił wydzielić na osobnych poziomach pokój z łazienką i pralnię dostępną z podestu oraz wyżej główną część nocną na piętrze właściwym. Trzy sypialnie i kolejna łazienka mają tu bardzo wygodne rozmiary. Zdyscyplinowane prostopadłościany bryły w projekcie domu Igor Polo przekrywają czterospadowe, niezbyt strome dachy z krótką kalenicą. Część garażowa jest, w swojej parterowej podstawie, większa niż piętro nad nią. Zadaszenie nad tarasem wejścia głównego otacza ją wzdłuż trzech elewacji. Nowoczesny styl podkreślają gładkie elewacje bez balkonów i duże okna porte fenetre zabezpieczone barierką
Rzuty
Rzut: parter
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 27.8 m2 | 27.8 m2 |
| 2. kuchnia | 11.8 m2 | 11.8 m2 |
| 3. hol | 7.7 m2 | 7.7 m2 |
| 4. wiatrołap | 4.2 m2 | 4.2 m2 |
| 5. spiżarka | 2.0 m2 | 2.0 m2 |
| 6. wc | 1.8 m2 | 1.8 m2 |
| 7. garaż | 32.7 m2 | |
| 8. schowek | 2.5 m2 | |
| 9. pomieszczenie gospodarcze | 5.8 m2 | |
| 10. klatka schodowa | 1.9 m2 | |
| 11. kotłownia | 5.8 m2 | |
| Razem | 55.3 m2 | 104 m2 |
Rzut: piętro
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój | 14.8 m2 | 14.8 m2 |
| 2. pokój | 13.4 m2 | 13.4 m2 |
| 3. gabinet | 12.6 m2 | 12.6 m2 |
| 4. pokój | 12.3 m2 | 12.3 m2 |
| 5. pralnia | 8.7 m2 | 8.7 m2 |
| 6. łazienka | 7.3 m2 | 7.3 m2 |
| 7. przedpokój | 6.4 m2 | 6.4 m2 |
| 8. przedpokój | 3.4 m2 | 3.4 m2 |
| 9. łazienka | 3.1 m2 | 3.1 m2 |
| 10. klatka schodowa | 1.9 m2 | |
| Razem | 82 m2 | 83.9 m2 |
Spacer 3D
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 236.6 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 128.1 m² |
| KUBATURA | 866.9 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.2 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 206 m² |
| EP | 45.2 kWh/(m² rok) |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 13.7 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10.7 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowa |
| POKRYCIE DACHOWE | płytki dachowe firmy CEDRAL |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Termoorganika, altern. Górstal |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy SOLBET |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy SOLBET |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy SOLBET |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| BRAMA GARAŻOWA | firmy HÖRMANN |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | tynki systemu dociepleń TERMOORGANIKA, deska elewacyjna CEDRAL Podmurówka: płytki klinkierowe |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Termoorganika, altern. Górstal |
| OKNA DACHOWE | Velux |
| ROLETY | system CleverBox firmy BECLEVER |
| WYŁAZ DACHOWY | VELUX GVT 103 |
Szacunkowy koszt budowy
Koszt aktualny na: IV kwartał 2021
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 406 278 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 92 058 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 228 603 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 446 526 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 634 881 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Igor Grota Duo
Projekt domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem, z piwnicą .
130.9 m2
4
3
1
4 890 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Igor Duo
Projekt średniego domu do zabudowy bliźniaczej, piętrowego, z garażem.
131.1 m2
5
3
1
4 690 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Igor Polo
Projekt dużego domu piętrowego, z dachem wielospadowym i garażem.
137.2 m2
5
3
2
4 890 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Igor Grota Duolit
Projekt dużego domu dwulokalowego, piętrowego, z piwnicą i garażem.
262.4 m2
8
6
2
8 653 zł z VAT
Podobne projekty
Projekt domu Piryt G2
Projekt dużego domu piętrowego, z dachem wielospadowym i garażem.
138.2 m2
5
2
2
5 090 zł z VAT
138.2 m2
5
2
2
Projekt domu Tristan
Projekt średniego domu piętrowego, z piwnicą i garażem.
132.3 m2
5
3
2
4 290 zł z VAT
132.3 m2
5
3
2






