PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 119.8 m² |
| Powierzchnia netto: | 147.5 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 13.6 m x 17.4 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 25.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
281 337 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 188.8 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 94.4 m² |
| KUBATURA | 775 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9.2 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 133 m² |
| EP | 66 kWh/(m² rok) |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 10.4 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10.6 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana |
| STROP | gęstożebrowy TERIVA |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | styropian Termoorganika alternatywnie płyta termPIR WS |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| BRAMA GARAŻOWA | firmy HÖRMANN |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | tynk cienkowarstwowy TERMO ORGANIKA + boniowanie ze styropianu + deska elewacyjna CEDRAL. |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | styropian Termoorganika alternatywnie płyta termPIR WS |
| OKNA DACHOWE | firmy VELUX |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | Tynki wewnętrzne: gładź szpachlowa Elewacja: tynk cienkowarstwowy + boniowanie ze styropianu + deska elewacyjna CEDRAL Podmurówka: płytki kamienne |
| WYŁAZ DACHOWY | firmy VELUX |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 281 337 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 67 753 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 195 350 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 328 128 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 467 159 zł |
116 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
116 m2
5
2
1
119 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
119 m2
5
3
1
118.8 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
118.8 m2
5
3
1
115.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
115.8 m2
5
2
1
119.4 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 592 zł
119.4 m2
5
3
1
123.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 592 zł
123.1 m2
5
2
1