Brak produktów
Projekt domu Lobelia Prima (1698)
| Powierzchnia użytkowa: | 116.2 m² |
| Powierzchnia netto: | 170.1 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 16.4 m x 21.9 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na III kwartał 2023 |
341 667 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
Masz pytania?
Zadzwoń
Rzuty
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 222.3 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 115.9 m² |
| KUBATURA | 657 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.2 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 207 m² |
| EP | 68.07 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1200 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1200 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 8.4 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 13.9 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo płatwiowa |
| POKRYCIE DACHOWE | płytki dachowe firmy CEDRAL |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR ATMO |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z PALIWEM STAŁYM | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | styropian Termoorganika alternatywnie płyta termPIR WS |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 30 cm beton komórkowy SOLBET |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy SOLBET |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm beton komórkowy SOLBET |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| BRAMA GARAŻOWA | firmy HÖRMANN |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | tynki firmy TERMO ORGANIKA + boniowanie ze styropianu + deska elewacyjna f. CEDRAL |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | styropian Termoorganika alternatywnie płyta termPIR WS |
| OKNA DACHOWE | firmy FAKRO |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | Tynki wewnętrzne: gładź szpachlowa Elewacja: tynki firmy TERMO ORGANIKA + boniowanie ze styropianu + deska elewacyjna f. CEDRAL Podmurówka: kamień elewacyjny Rekomendujemy zaprawy, kleje oraz wyprawy tynkarskie firmy TERMO ORGANIKA |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 341 667 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 87 051 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 258 685 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 422 120 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 600 353 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Lobelia...
114.1 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
strona-glowna
Projekt domu Lobelia Prima
116.2 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
Podobne projekty
Projekt domu Krab-2
112.5 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
112.5 m2
5
2
1
Projekt domu Maja
117.5 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
117.5 m2
5
2
1
Projekt domu Mlecz
116.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
116.8 m2
5
2
1
Projekt domu Pod Lipą
117 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
117 m2
5
2
1
Projekt domu Stojan
112.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
112.7 m2
5
2
1
Projekt domu Chaber-2
111.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
111.3 m2
5
2
1
Projekt domu Ewa
119.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
119.3 m2
5
2
1
Projekt domu Nowy Dworek
119.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
119.9 m2
5
2
1
Projekt domu Mlecz Duo
117.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
117.3 m2
5
2
1
Projekt domu Dymsza Rex
120.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
120.2 m2
5
2
1
Projekt domu Staś Lux
114.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
114.7 m2
5
2
1
Projekt domu Maja Grota
116.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
116.3 m2
5
2
1
Projekt domu Maja Polo Mini
114.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
114.7 m2
5
2
1
Projekt domu Fiona Rex
112.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
112.7 m2
5
2
1
Projekt domu Chaber Rex
117.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
117.3 m2
5
2
1
Projekt domu Oberek Polo
117.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
117.6 m2
5
2
1
Projekt domu Fiona Stok
119.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
119.2 m2
5
2
1
Projekt domu Tośka Mobil
118.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
118.3 m2
5
2
1
Projekt domu Fermata Duo
114.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
114.6 m2
5
2
1
Projekt domu Fermata Solo
112.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
112.2 m2
5
2
1
Projekt domu Majka Polo
115.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
115.8 m2
5
2
1
Projekt domu Celesta Mini
114.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
114.1 m2
5
2
1
Projekt domu Krab Alfa
116.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
116.7 m2
5
2
1
Projekt domu Nowina Rex
119.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
119.6 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek
118.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
118.3 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek Mini
117.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
117.3 m2
5
2
1
Projekt domu Wodnik As
114.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
114.6 m2
5
2
1
Projekt domu Lobelia
112.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
112.9 m2
5
2
1
Projekt domu Margo Kubik
120.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
120.3 m2
5
2
1
Projekt domu Celesta 2.0
119.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
119.9 m2
5
2
1
Projekt domu Omega
120.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
120.6 m2
5
2
1
Projekt domu Malina
112.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
112.2 m2
5
2
1
Projekt domu Margo Luna
116.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
116.6 m2
5
2
1
Projekt domu Omega Dron
120.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
120.6 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek Rex
120.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
120.9 m2
5
2
1
Projekt domu Mirona
112.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
112.3 m2
5
2
1
Projekt domu Amelia
115.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
115.3 m2
5
2
1
Projekt domu Majka Rex
111.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
111.2 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek As
115.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
115.1 m2
5
2
1
Projekt domu Olaf
115.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
115.7 m2
5
2
1
Projekt domu Mango Duo
117.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
117.7 m2
5
2
1
Projekt domu Enzo Duo
112 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
112 m2
5
2
1
Projekt domu Mirona Neo
112.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 540 zł
112.2 m2
5
2
1
Projekt domu Celesta
120.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
120.7 m2
5
2
1
Projekt domu Koliba
114.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 540 zł
114.2 m2
5
2
1
Projekt domu Alicja Rex
119.9 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
119.9 m2
5
3
1
Projekt domu Skarbek As OZE
115.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
115.9 m2
5
2
1
Projekt domu Jagoda Prima
114.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
114.9 m2
5
2
1






