PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 127.9 m² |
| Powierzchnia netto: | 171.5 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 20.5 m x 17.5 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 7 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
339 853 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 219.3 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 110.2 m² |
| KUBATURA | 680.3 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.4 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 140 m² |
| EP | 47.84 kWh/(m² rok) |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 12.1 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10.1 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| BRAMA GARAŻOWA | firmy HÖRMANN |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | tynk silikonowy GOLD TO-TSG firmy TERMO ORGANIKA |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | Tynki wewnętrzne: gładź szpachlowa Elewacja: tynk silikonowy GOLD TO-TSG firmy TERMO ORGANIKA Podmurówka: płytki klinkierowe |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 339 853 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 82 973 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 232 371 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 415 384 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 572 225 zł |
110.8 m2
7
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
127.9 m2
7
0
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł