account_circle
Moje konto
expand_more
expand_less
shopping_cart
0
Koszyk
Brak produktów
Projekt domu Dingo (1712)
| Powierzchnia użytkowa: | 106.4 m² |
| Powierzchnia netto: | 143.4 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 22.3 m x 15.4 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na IV kwartał 2025 |
374 347 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 490 zł
4 490 zł
Pompa ciepła za dopłatą 500 PLN.
Odbicie lustrzane:
Projekt dostępny od ręki
Masz pytania?
Zadzwoń
Projekt domu z użytkowym poddaszem i garażem Dingo wpasuje się w działkę, której głębokość nie przekracza 19,5m. Przy podobnej wielkości i układzie co Liana, ma nieco szerszy plan, a poddasze wykorzystuje tu przestrzeń nad garażem na taras. Dingo również powstał z myślą o płytkiej (krótkiej) parceli ale skierowanej wjazdem na północ. Jednoprzestrzenna strefa dzienna otwiera się oknami na ogród, co wymaga min 4m odległości od granicy. Oprócz niej na parterze zmieścił się jeszcze niewielki gabinet, a przy kuchni, pod schodami - mini spiżarnia. Trzy sypialnie i łazienka na poddaszu są nieco obszerniejsze niż w Lianie, a główna z nich ma sporą garderobę. Jeszcze bardziej zredukowany został okap, co przy wydłużonym planie i dwuspadowym dachu zarysowało w projekcie domu Dingo sylwetkę „współczesnej stodoły”. Nowoczesny, minimalistyczny styl podkreślają swobodnie rozsypane na gładkich elewacjach okna bez drobnych podziałów oraz narożne, szczególnie efektowne w salonie, duże tafle szkła.
Rzuty
Rzut: parter
Rzut: poddasze
Spacer 3D
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 187.7 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 106.7 m² |
| KUBATURA | 547 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.1 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 99 m² |
| EP | 66.05 kWh/(m² rok) |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 14.3 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 7.4 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowa |
| POKRYCIE DACHOWE | płytki dachowe CEDRAL |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR system ATMO |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | mechaniczna Wentylacja mechaniczna Jawar Atmo |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | tynk silikonowy GOLD TO-TSG firmy TERMO ORGANIKA Podmurówka: płytki klinkierowe, deska elewacyjna CEDRAL |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Posadzka na gruncie: płyty ze styropianu TERMO ORGANIKA – GOLD dach-podłoga gr. 8 cm alternatywnie płyta termPIR BT gr. 80 mm + płyty ze styropianu TERMO ORGANIKA – GOLD dach-podłoga gr. 5 cm |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | Tynki wewnętrzne: gładź szpachlowa |
| WENTYLACJA - PRODUCENCI | Wentylacja mechaniczna Jawar Atmo |
Szacunkowy koszt budowy
Koszt aktualny na: IV kwartał 2025
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 374 347 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 93 401 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 269 795 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 445 740 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 644 142 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Dingo Beta
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
106.8 m2
5
2
1
3 690 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Dingo Oze
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
106.9 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
Podobne projekty
Projekt domu Chaber
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą .
104.3 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
104.3 m2
5
2
1
Projekt domu Chaber-2
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą .
111.3 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
111.3 m2
5
2
1
Projekt domu Majka Twist
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
107.1 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
107.1 m2
5
2
1
Projekt domu Fiona
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
103.9 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
103.9 m2
5
2
1
Projekt domu Majka Solis
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
101.5 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
101.5 m2
5
2
1
Projekt domu Mlecz Alfa
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
106.7 m2
5
2
1
3 690 zł z VAT
106.7 m2
5
2
1
Projekt domu Figa Neo
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
107.9 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
107.9 m2
5
2
1
Projekt domu Pod Lipą Mak
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą .
110.9 m2
5
2
1
4 290 zł z VAT
110.9 m2
5
2
1
Projekt domu Oberek Rex
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
107.1 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
107.1 m2
5
2
1
Projekt domu Krab Neo
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
104.3 m2
5
2
1
3 890 zł z VAT
104.3 m2
5
2
1
Projekt domu Zofia Prima
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
105.6 m2
5
3
1
4 390 zł z VAT
105.6 m2
5
3
1
Projekt domu Smyk Alfa
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
102.4 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
102.4 m2
5
2
1
Projekt domu Celina Oze
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą .
108.4 m2
5
2
1
4 290 zł z VAT
108.4 m2
5
2
1
Projekt domu Tarot Sto
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
105.1 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
105.1 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek Neo
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
101.6 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
101.6 m2
5
2
1
Projekt domu Zojka Neo
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
109.1 m2
5
3
1
4 490 zł z VAT
109.1 m2
5
3
1
Projekt domu Czaruś
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
102 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
102 m2
5
2
1
Projekt domu Majka Rex
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
111.2 m2
5
2
1
4 290 zł z VAT
111.2 m2
5
2
1
Projekt domu Malina Alfa
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
111 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
111 m2
5
2
1
Projekt domu Zefir
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
110.7 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
110.7 m2
5
2
1
Projekt domu Mały Dworek
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem czterospadowym i garażem.
102.3 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
102.3 m2
5
2
1
Projekt domu Amelia 100
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
103.2 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
103.2 m2
5
2
1
Projekt domu Atos
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
106.3 m2
5
2
1
3 690 zł z VAT
106.3 m2
5
2
1
Projekt domu Szafir
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
108.9 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
108.9 m2
5
2
1
Projekt domu Lila 2 Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem.
102.8 m2
5
2
1
4 390 zł z VAT
102.8 m2
5
2
1
Projekt domu Dino Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem.
106.7 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
106.7 m2
5
2
1
Projekt domu Lila Bo Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem.
108.9 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
108.9 m2
5
2
1
Projekt domu Felicja Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem, z piwnicą .
110.2 m2
5
2
1
5 090 zł z VAT
110.2 m2
5
2
1
Projekt domu Mateo Alfa
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
101.7 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
101.7 m2
5
2
1
Projekt domu Biedronka
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą .
110.2 m2
5
2
1
5 090 zł z VAT
110.2 m2
5
2
1
Projekt domu Zofia Bobo
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
110.2 m2
5
3
1
4 490 zł z VAT
110.2 m2
5
3
1
Projekt domu Celina
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą .
107.1 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
107.1 m2
5
2
1
Projekt domu Celina Alfa
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą .
107.7 m2
5
2
1
4 290 zł z VAT
107.7 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek Neo Sol
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
106.8 m2
5
3
1
4 690 zł z VAT
106.8 m2
5
3
1
Projekt domu Dingo Beta
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
106.8 m2
5
2
1
3 690 zł z VAT
106.8 m2
5
2
1
Projekt domu Dingo Oze
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
106.9 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
106.9 m2
5
2
1
Projekt domu Mateo Alfa OZE
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
102.6 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
102.6 m2
5
2
1
Projekt domu Dino Alter
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
105.9 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
105.9 m2
5
2
1






